reklama

Znicz i napis na kartonie przed biurem posłów PiS

, Polityka, Wiadomości, 22.09.2021 07:10, red
Poseł PiS zauważył też wyrwany wkręt w tablicy. Oskarżył o to... wiadomo kogo. Sprawcę tej "dewastacji" będzie teraz tropić powiadomiona przez posła policja.
Znicz i napis na kartonie przed biurem posłów PiS
Filip Kaczyński, poseł PiS z Wadowic, ujawnił we wtorek (21.09) wieczorem skandal, do jakiego doszło przed jego biurem poselskim. Otóż na chodniku ktoś pozostawił tam zapalony znicz i tablicę z napisem "Pamięci ofiar polityki granicznej PiS". Poseł zauważył także wyrwany wkręt w tablicy informującej, że w budynku znajduje się jego i Beaty Szydło biuro.

O całość Filip Kaczyński oskarżył oczywiście Platformę Obywatelską. Zawiadomił też policję.

Owoce działaności Franek Sterczewski Klaudia Jachira i spółki dotknęły również moje biuro poselskie w Wadowicach, które dziele z Panią Premier Beata Szydło
Zniszczenie i próba wyrwania tablicy właśnie jest zgłaszane Polska Policja
Zadowoleni jesteście z siebie Platforma Obywatelska ?
#WandalStop #OpamiętajcieSię

- napisał poseł F. Kaczyński.

Nie wiadomo, czy wkręt był już wcześniej wyjęty czy nie, ale można przypuszczać czego symbolem może być znicz pozostawiony przez kogoś przed biurem posłów PiS.

Od kilku tygodni na granicy polsko-białoruskiej trwa kryzys migracyjny. Tak naprawdę nie wiadomo co tam się dzieje, bo rząd wprowadził na granicy stan wyjątkowy, zabraniając dziennikarzom zbliżania się do granicy. Wiadomości płyną więc jedynie z przekazów rządowych. W ostatnich dniach po polskiej stronie granicy zmarły trzy osoby, które próbowały nielegalnie przekroczyć granicę, natomiast po stronie białoruskiej - jedna osoba. Do szpitali trafiło także 13 dzieci.foto facebook.com/poselfilipkaczynski

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 23.09.2021 09:48

Jaki poseł taka "afera"....

ƅarte, 22.09.2021 23:15

Riposta godna "prawdziwie wrażliwego" wyznawcy Donalda :-) Gratulację !

obserwator2012, 22.09.2021 20:36

@barte -to dokładnie tak jak u Ciebie!

ƅarte, 22.09.2021 11:28

Jakbym widział Donalda: raz krzyż jest OK drugi raz jest BE, raz Pismo Św. jest OK drugi raz BE, raz Konstytucja jest OK drugi raz BE itd. widać że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

ƅarte, 22.09.2021 11:13

Dokładnie ! biedny Aleksandr i Władimir jak to dobrze że mają wsparcie wrażliwych osób.

obserwator2012, 22.09.2021 09:26

Naprawa wyrwanego wkręta ok 50zł -zagrożenie pożarowe żadne, a za zaśmiecanie mandat 50zł. Małe zagrożenie społeczne. Po raz kolejny okazuje się , że w Wadowicach są ludzie, którzy mają wrażliwość na krzywdę innych (ludzi) .Panie Kaczyński widuję Pana w kościele-niech Pan tam nie wchodzi z zatkanymi uszami- polecam lekturę Pisma Świętego.

tomekx, 22.09.2021 09:24

Telewizja publiczna pod kierownictwem Jacka Kurskiego stała się szczujnią, która sieje nienawiść - uważa były wicepremier Jarosław Gowin. Głosowania za 2 mld zł dla TVP żałuje, ale twierdzi, że telewizja wyglądała wtedy inaczej.

Jan_Korba, 22.09.2021 06:39

Jak zawsze odważni, zwłaszcza w robieniu gnoju, na wet nie wiedzą, że są usłużnymi pionkami w putinowskich zagrywkach. Kretyni nie wiedzą do czego służy granica oraz Straż Graniczna. Sojowe towarzystwo protestujące, a gdy przyjdzie do przygarnięcia i utrzymania takiego nachodźcy w swoim domu to już tupią, że to obowiązek państwa.