reklama

Przez parę miesięcy włamywał się do samochodów

Na sygnale, Wiadomości, 22.09.2021 09:10, eł

Na szczęście policja w końcu go przyskrzyniła.

Przez parę miesięcy włamywał się do samochodów

Młody mężczyzna przez dobrych parę miesięcy włamywał się do zaparkowanych w Suchej Beskidzkiej samochodów i kradł pozostawione w nich przedmioty. Wreszcie jednak jego dobra passa się skończyła.

Funkcjonariusze policji zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu suskiego za zniszczenie mienia. Potem wyszło na jaw, że mężczyzna miał na koncie również poważniejsze przestępstwa. Jak ustalili śledczy, w ciągu paru miesięcy okradł kilka samochodów. - Sprawca wynosił z nich praktycznie wszystko, co nadawało się do dalszej sprzedaży – twierdzi aspirant sztabowy Wojciech Copija, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej.

Łupem złodzieja padły między innymi pozostawione w pojazdach elektronarzędzia, a także portfel z dokumentami. Za kradzieże z włamaniami grozi mu do 10 lat odsiadki za kratkami.


Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy