reklama

Tak się nagradza urzędników. Wiadomo ile wydano na ten cel pieniędzy

, Polityka, Wiadomości, 19.08.2021 17:50, eł

Relacjonowaliśmy już, jakie nagrody przyznano w tym roku pracownikom samorządowym w Andrychowie i Kętach. Teraz przyszła kolej na Wadowice.

Tak się nagradza urzędników. Wiadomo ile wydano na ten cel pieniędzy

O wysokości nagród finansowych dla urzędników w Andrychowie i w Kętach pisaliśmy TUTAJ. Teraz możemy również podać podobne dane na temat pracowników samorządowych w Wadowicach. Do wszystkich trzech urzędów wnioskowaliśmy o te informacje w tym samym czasie, jednak w wadowickim nikt nie kwapił się, by podać je równie szybko, jak w pozostałych.

Okazuje się, że suma nagród pieniężnych przyznanych w tym roku urzędnikom magistratu w Wadowicach nie jest oszałamiająco wysoka. Do tej pory pracownicy samorządowi w tym mieście dostali łącznie 54,2 tys. zł. Pieniądze te powędrowały do 30 osób. Dla porównania w Andrychowie urzędnicy otrzymali dotychczas 365 tys. zł. Wysokość tegorocznych nagród wyniosła w Wadowicach od 600 do 4500 zł.

Ale gdy spojrzeć na ubiegłoroczne dane, to okazuje się, że w stolicy powiatu szczególnie szczodrze rozdawano nagrody w ostatnim kwartale roku. W okresie od października do grudnia 175 urzędników w tym mieście dostało w sumie 307,4 tys. zł dodatkowych pieniędzy. Niewątpliwe zatem większość wadowickich pracowników samorządowych bonusy ma dopiero przed sobą.

Poniższe tabelki zawierają dane, które mamNewsa.pl otrzymał z Urzędu Miejskiego w Wadowicach:Foto: Edyta Łepkowska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy