reklama

Powiat również ma swój raport za 2018 rok

, Polityka, Wiadomości, 13.06.2019 08:10, PG
Będzie debata o raporcie, na której wypowiedzieć się mogą również mieszkańcy ale...
Powiat również ma swój raport za 2018 rok

Zgodnie z nowelizacją ustawy o samorządzie powiatowym zarząd powiatu zobowiązany jest przedstawić Raport o stanie Powiatu Wadowickiego za 2018 rok. Taki dokument już powstał i liczy 99 stron. Można go znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej.

Starosta chwali się w nim, że w ubiegłym roku wydano na inwestycje drogowe 9 mln zł. Jest też o szpitalu i oświacie.

Na ostatniej przed wakacjami zaplanowanej sesji Rady w czwartek (27.06.) odbędzie się debata dotycząca tego właśnie raportu, w której mogą wziąć udział też mieszkańcy ale tylko wtedy jeśli zbiorą 300 podpisów.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Turboplazmotron, 14.06.2019 11:24

Chętnie bym zapytał o urzędy pracy ale nie mam 300 podpisów."Pomimo spadku bezrobocia i coraz mniejszej liczby bezrobotnych rejestrowanych w urzędach pracy, instytucje te zatrudniały wciąż tyle samo osób - wynika z kontroli NIK. Izba zwróciła też uwagę, że PUP-y nie promowały nowych form aktywizacji i nie analizowały ich skuteczności."