Ruszył nabór pracowników na nowy basen w Andrychowie. Ktoś jest chętny?

, Gospodarka, Wiadomości, 06.06.2019 20:40, PG
Poszukiwani są ratownicy wodni, sprzedawcy biletów, sprzątaczki, pracownicy techniczni.


Ruszył nabór pracowników na nowy basen w Andrychowie. Ktoś jest chętny?

Jak poinformował dyrektor MOSKiT- u w Andrychowie Marcin Putyra właśnie ruszył nabór na pracowników do nowego krytego basenu, który zostanie otwarty we wrześniu. Obiekt znajduje się przy ul. Włókniarzy na osiedlu w Andrychowie.

I tak potrzebny jest:

- Ratownik wodny (zgodnie z art. 2 pkt 5 ustawy z dnia 18 sierpnia 2011 r. o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych jest to osoba posiadająca wiedzę i umiejętności z zakresu ratownictwa wodnego i technik pływackich oraz inne kwalifikacje przydatne w ratownictwie wodnym i spełniająca wymagania określone w ustawie z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym dla lekarza systemu, pielęgniarki systemu, ratownika medycznego realizujących doskonalenie zawodowe lub ratownika, zatrudniona lub pełniąca służbę w podmiocie uprawnionym do wykonywania ratownictwa wodnego lub będąca członkiem tego podmiotu)

- Sprzedawca biletów

- Sprzątaczka

- Pracownik techniczny

CV i listu motywacyjny można składać w terminie do 15 czerwca 2019 r. w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu, Kultury i Turystyki w Andrychowie przy ul. Rynek 27:

- osobiście: pn., śr., czw. 7:30 – 15:30, wt. 7:30 – 17:00, pt. 7:30 – 14:00

- e – mailowo: [email protected]

- pocztą: na adres siedziby MOSKiT.

Szczegółowe informacje na stronie urzędu miejskiego: link


foto: ilustracyjne

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

lubiemojemiasto, 07.06.2019 08:01

Hehehe Keson mistrz. Ale na pisał prawdę o wymaganiach potencjalnych pracowników. Niestety po wprowadzeniu 500+ ludzie podnieśli swoją wartość lecz nie reprezentują zupełnie nic swoją postawa i umiejętnościami pracy.

Keson, 07.06.2019 02:45

Mam kwalifikacje na sprzątaczke, ale mam wymagania 1. Moge pracowac tylko 2 godziny dziennie 2. Nie pracuje w pitek sobota i niedziela 3. W pracy musze miec godzine przerwy 4. Płatne urlopy oraz bony na swieta 5. Pensja minimum 4500 netto ale mile widziana wieksza