Andrychowska delegacja z wiceburmistrzem na czele poleciała na Ukrainę

, Polityka, Wiadomości, 07.06.2019 08:50, PG
Czas wyjazdów.
Andrychowska delegacja z wiceburmistrzem na czele poleciała na Ukrainę

W czwartek (6.06.) andrychowska delegacja z wiceburmistrzem Wojciechem Polakiem na czele poleciała samolotem do ukraińskiego Izium na obchody święta miasta.

Powrót zaplanowano na niedzielę (10.06.).

Oprócz wiceburmistrza w delegacji znaleźli się: dyrektor biura burmistrza Agnieszka Gierszewska, radny Paweł Łysoń oraz pracownik MOSKiT-u. Koszt wyjazdu tych czterech osób to 3 566 zł

Izium to miasto położone w obwodzie Charkowskim. Ma około 50 tys. mieszkańców. Odległość od Izyum do stolicy Ukrainy – Kijowa to 600 km, a do Charkowa 120 km.

Na początku maja andrychowska delegacja była w Gruzji. Więcej na ten temat tutaj: link

foto: Archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zakolog, 07.06.2019 18:11

Andrychowska delegacja ? A od kiedy to, delfinek burmistrza Żaka wraz z dziunią z sekretariatu i referentem z urzędu miejskiego, są oficjalną delegacją Gminy. Ta wycieczka, to najwyżej może uchodzić, za wczasy pod gruszą z funduszu socjalnego.

Turboplazmotron, 07.06.2019 15:31

Może pracownik MOSKiT-u będzie przeprowadzał rekrutację? :)

ChojnaZmiana , 07.06.2019 09:14

BRAWO ! Trzeba korzystać z życia.