reklama

Szybka akcja policji. Złodzieje rowerów zatrzymani

, Na sygnale, Wiadomości, 06.06.2019 12:00,
Ledwo ukradli, a od razu chcieli je sprzedać w lombardzie.
Szybka akcja policji. Złodzieje rowerów zatrzymani

Jak informuje policja, 3 czerwca andrychowski komisariat został powiadomiony o kradzieży trzech rowerów z terenu jednej ze szkół w gminie Wieprz. W sprawę zaangażowani zostali funkcjonariusze pionu prewencji jak również Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Andrychowie.

Niespełna godzinę od zgłoszenia policjanci zatrzymali na terenie miasta dwóch 18-latków, którzy byli w posiadaniu skradzionego roweru. Ponadto okazało się, że jeden z zatrzymanych jest poszukiwany. Kryminalni jeszcze tego samego dnia odzyskali pozostałe rowery – jeden ujawnili na poddaszu w bloku nieopodal miejsca zamieszkania jednego ze sprawców, a drugi w lombardzie na terenie Andrychowa.

Gdy właściciele rowerów zjawili się w komisariacie by złożyć oficjalne zawiadomienie o kradzieży byli miło zaskoczeni, że skradzione mienie zostało już odzyskane. Łączna wartość rowerów została wyceniona na kwotę 4500 złotych.

Trzeci ze sprawców przestępstwa, 16-letni mieszkaniec Andrychowa, został ustalony następnego dnia.

Dwaj zatrzymani mężczyźni za swoje czyny odpowiedzą przed sądem, grozi im do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast 16-letni sprawca czynu karalnego odpowie przed sądem rodzinnym. Sprawa ma charakter rozwojowy.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

martynowski, 09.06.2019 11:56

mordy zdradzieckie ...

Keson, 09.06.2019 05:42

Wlasnie okazac te wredne ryje, udostepnic nazwiska, niech wstyd da im nauczke po pewnie chodza do gimnazjum chlopaczki

maria, 08.06.2019 12:21

Duże brawa dla Andrychowskiej Policji menele naprawdę za dużo sobie pozwalają w Andrychowie łącznie z kopaniem i niszczeniem domofonów ale dostarczymy nagrania agresywnych meneli

titow21, 06.06.2019 15:43

Może komunia dopiero przed nimi

",,**,,", 06.06.2019 15:11

Pokazac mordy.