Policjanci promowali bezpieczeństwo podczas imprezy plenerowej w Andrychowie

, Na sygnale, Wiadomości, 05.06.2019 11:30, INFORMACJA PRASOWA
Policjanci promowali bezpieczeństwo podczas imprezy plenerowej w Andrychowie

2 czerwca asp. szt. Małgorzata Hombesch oraz asp. szt. Rafał Tlałka z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii uczestniczyli w imprezie plenerowej „Bajkolandia” zorganizowanej z okazji ”Dnia Dziecka” w Parku Miejskim w Andrychowie.

Mundurowi przygotowali stoisko, gdzie prezentowali sprzęt będący na wyposażeniu Policji, w tym policyjny radiowóz, który cieszył się szczególnym zainteresowaniem również osób dorosłych. Funkcjonariusze informowali najmłodszych o bezpiecznych zachowaniach podczas wakacji, które niedługo się rozpoczną. Przypominali o zasadach bezpieczeństwa nad wodą oraz jak bezpiecznie poruszać się po drodze, ponadto przygotowali dla dzieci quizy, kolorowanki i drobne upominki.

W trakcie pikniku policjanci rozdali szereg materiałów informacyjno – edukacyjnych, a także służyli radą oraz pomocą odpowiadając na zadawane pytania.

O zadowoleniu dzieci świadczyły ich uśmiechnięte miny.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy