reklama

Komornik zlicytuje Elektrociepłownię Andrychów?

Polityka, Wiadomości, 17.10.2019 19:00, PG/WB
O tym mówi nam burmistrz Andrychowa Tomasz Żak.
Komornik zlicytuje Elektrociepłownię Andrychów?
Obecnie gminie Andrychów udało się uzyskać wszelkie zgody i koncesje na produkcję i dystrybucję ciepła oraz prądu. Jak mówi burmistrz Tomasz Żak, nie ma zagrożenie dla mieszkańców. Nowo powołana spółka gminna Andrychowska Elektrociepłownia wydzierżawiła od upadającej ECA potrzebne sprzęty.

Co jednak, jeśli ECA zostanie zlicytowana przez komornika, na poczet swojego (90 mln zł) długu? Czy nowa gminna spółka stanie do licytacji i będzie chciała kupić nieruchomości starej elektrociepłowni? Jeśli tak, to skąd na to weźmie fundusze?

O tym mówi nam burmistrz Andrychowa Tomasz Żak:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 19.10.2019 04:19

Kto to kupi, zlicytują 1 2 3 a na 3 gmina da milion i bedzie ich, i bedzie płacz i zgrzytanie zebami jak gmina bedzie rządzić energią w Andrychowie.

agares, 18.10.2019 13:16

budyniu !!! startowałeś na burmistrza i co?? obrażasz ludzi bo tylko rodzinka na ciebie głosowała:) nie poszło buraku!!! do Afryki małpy pilnować !!! umyłeś się w końcu na nowym basenie:)

budyn77, 18.10.2019 11:41

Ja tam wójtowi Zakowi wierzę że gmina kupi ECA: obiecał rondo turbinowe i jest, obiecał "pogotowie całodobowe" i jest! Brawo wójt Zak!