reklama

Zmiany w galerii w centrum Andrychowa, otwarta zostanie nowa sieciówka

Gospodarka, Wiadomości, 17.10.2019 17:00, WB / red
Przetasowania w andrychowskim handlu.
Zmiany w galerii w centrum Andrychowa, otwarta zostanie nowa sieciówka

W położonej w sąsiedztwie Kauflandu niewielkiej galerii [na zdjęciu] szykują się zmiany. Jak się dowiadujemy, już wkrótce kilku mniejszych najemców ma się stamtąd wyprowadzić. Od administracji obiektu otrzymali propozycję podwyżki czynszu do poziomu, którego nie byli w stanie zaakceptować, bo ich biznesy stałby się nieopłacalne.

Prawdopodobnie już za kilka miesięcy w zwolnionej części pojawi się duża "sieciówka" - nieoficjalnie dowiadujemy się, że będzie to sklep sieci Kik.

Nic nie wyszło natomiast z "reaktywacji" zamkniętego ponad 2 lata temu Pasażu Handlowego przy ul. Krakowskiej. Ogromny obiekt cały czas stoi pusty. Rok temu pojawił się nowy inwestor, obiecywał, że w tym roku pasaż - po remoncie - ponownie zostanie otwarty, ale nic z tego nie wyszło.

Konkretyzuje się natomiast sprawa budowy Galerii Andrychów na Górnicy w Andrychowie. Na razie budowy jeszcze nie rozpoczęto, ale warszawski inwestor obiecuje, że nowa galeria będzie otwarta w IV kwartale 2020 roku.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

piter.m, 13.12.2019 15:53

To niech się spieszą, bo jak wybudują galerię na Górnicy to będą mnie mogli cmoknąć tam gdzie już obywatel Keson napisał :)

bazyl, 22.11.2019 18:52

A czy galerianki będą ?

Keson, 17.10.2019 18:06

Szczerze to już niech sie w (_).(_) pocałują