reklama
reklama

Kmita na słodko, Klęczar składa życzenia z wody, a Gajowy sprząta cmentarz

Polityka, Wiadomości, 03.10.2023 19:52, red
Coraz ciekawsze pomysły na kampanię wyborczą.
Kmita na słodko, Klęczar składa życzenia z wody, a Gajowy sprząta cmentarz
Wybory parlamentarne odbędą się 15 października. W naszym regionie o 8 mandatów poselskich ubiega się aż 110 osób, a i 1 mandat senatorski - 5 osób.


Konkurencja jest więc spora, a kandydaci robią co mogą, aby się wyróżnić i aby to właśnie o nich mieszkańcy pamiętali przy urnie wyborczej.

Trzeba przyznać, że pomysłów na aktywną kampanię jest sporo. Kandydujący z listy PiS wojewoda małopolski Łukasz Kmita jeździł ostatnio pociągiem i rozdawał ciasteczka ze swoim nazwiskiem.Sebastian Mlak, kandydujący z listy Koalicji Obywatelskiej, od rana do nocy jest w terenie, rozdaje ulotki i częstuje kawą. Musi się przebić, bo kandyduje z ostatniego miejsca. Obecnie pracuje na miano najbardziej aktywnego kandydata na posła w powiecie wadowickim.Kandydat na senatora Krzysztof Klęczer przebywając w w rzece złożył właśnie życzenia wszystkim studentom.


Natomiast Marek Gajowy, kandydujący do Sejmu z listy "Trzeciej Drogi" wziął się ostatnio za sprzątanie cmentarza w Spytkowicach i oczywiście powstał z tego "spontaniczny" filmik.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

z Kęt, 04.10.2023 09:40

Pan kandyduje do Senatu Rzeczpospolitej Polskiej, wywodzi się z Kęt, a nie z Pcimia Dolnego. Więcej powagi !

tomekх, 04.10.2023 09:09

Precz z PRECZEM !!!

zandrychowa, 04.10.2023 07:00

Precz z pisem

znanywmiescie, 04.10.2023 05:24

Mlak to porażka. Polak kolejny leń. Sowa niech się schowa bo wstyd przynosi.

Kola, 03.10.2023 21:54

Kmita mógł zrobić sobie zdjęcia w starym śmierdzącym Polregio, Mlak co ty robisz na bazarze? Bądź na pkp o 4 poczestuj ludzi kawą, Klęczer kąpie się w Sole bo woda za droga. Gajowy jest na cmentarzu masakra, co to za reklama