reklama

W Suchej Beskidzkiej zagości „Jesień z Kiepurą". Bilety po 5 zł

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 03.10.2023 09:58,
Wydarzenie odbędzie się 9 października br. o godz. 16.00 w Centrum Kultury i Filmu im. B. Wildera w Suchej Beskidzkiej.
W Suchej Beskidzkiej zagości „Jesień z Kiepurą
Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach oraz Opera Krakowska zapraszają na wspaniały koncert „Jesień z Kiepurą", który odbędzie się 9 października 2023 r. o godz. 16.00 w Centrum Kultury i Filmu im. B. Wildera w Suchej Beskidzkiej.

„Pokochaj mnie”, „Funiculì, funiculà”, „Brunetki, blondynki” i inne utwory z repertuaru Jana Kiepury usłyszymy w wykonaniu Iwony Sochy, Anny Sokołowskiej-Alabrudzińskiej i Adama Sobierajskiego. Gościem specjalnym będzie Jacek Wójcicki. O narrację zadba reżyser koncertu Łukasz Lech.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła pani Iwona Gibas Członek Zarządu Województwa Małopolskiego. Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Kultura dla seniora".

Bilety w cenie 5 zł od osoby do nabycia w Centrum Kultury i Filmu im. B. Wildera w Suchej Beskidzkiej - także on-line.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy