reklama

Grube miliony na drogi, ale na Lenartowicza zabrakło...

, Polityka, Wiadomości, 12.12.2020 20:30, PG
Zobaczcie co zaplanowały władze powiatu wadowickiego na 2021 rok.
Grube miliony na drogi, ale na Lenartowicza zabrakło...

W 2021 roku dochody budżetu powiatu wadowickiego mają wynieść 170 mln zł, z kolei wydatki zaplanowano na kwotę 195 mln zł, w tym na wydatki majątkowe czyli inwestycje – ponad 24 mln zł.

3 mln zł przeznaczone zostanie na przebudowę ul. Biała Droga w Andrychowie i Wieprzu (dalszy ciąg finansowania wykonanej już inwestycji). Kolejne 3 mln zł na remont drogi powiatowej 1707K w Lanckoronie i Skawinkach. Następny milion na przebudowę ul. Długiej w Targanicach [na zdjęciu powyżej]. W sumie 4,5 mln zł zostaną przeznaczone na rozbudowę drogi 1782K.

622 tys. zł zostanie przeznaczone na rozbudowę drogi powiatowej w Rzykach. W projekcie budżetu nie ma niestety pieniędzy na zrujnowaną ul. Lenartowicza w Andrychowie, która jest drogą powiatową.

3 mln zł ma wynieść dotacja dla szpitala, w tym prawie 2 mln zł na nowy budynek dla ratowników medycznych.

ul. Lenartowicza:


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy