reklama

Rzuć piątaka dla dzieciaka. Pomaganie przed świętami jest proste!

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 10.12.2020 13:10, PG
Młodzi z Andrychowa wspierają Dom Samotnej Matki i Dziecka.
Rzuć piątaka dla dzieciaka. Pomaganie przed świętami jest proste!

Grupa młodych osób z Andrychowa chce zrobić coś dobrego przed świętami Bożego Narodzenia i zorganizowała akcję "Rzuć piątaka dla dzieciaka".

- Organizujemy prezenty świąteczne dla podopiecznych Domu Samotnej Matki i Dziecka w Lipniku (coś na kształt szlachetnej paczki) oraz przy współpracy z fundacją Promyczek dla kilku rodzin, które potrzebują naszego wsparcia. Jest to pierwsza tego typu akcja organizowana przez nas, jednakże zaangażowanie wszystkich wolontariuszy oraz osób chętnych utwierdza nas w przekonaniu, że nie będzie ona ostatnią.

Jesteśmy już w połowie osiągniętego celu, z czego jesteśmy naprawdę zadowoleni, ale przed nami jeszcze wiele pracy.- wypowiadają się organizatorzy akcji.

Nie każdy ma okazję spędzić święta w godnych warunkach. Głównym celem zbiórki jest zakup prezentów dla dzieci z Domu Samotnej Matki i Dziecka w Lipniku. Jakie konkretnie prezenty są potrzebne, można przeczytać na ich fanpagu na facebooku: link

Link do zbiórki: link

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy