reklama
reklama

Andrychów. Duży wybór choinek świątecznych, atrakcyjne ceny

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 21.12.2020 20:20,
Andrychów. Duży wybór choinek świątecznych, atrakcyjne ceny

Zapraszamy na plantację choinek Jadwigi Lachendro niedaleko Andrychowa. Do wyboru jest srebrny świerk i zielony w doniczkach lub cięty. Różne rozmiary drzewek. Atrakcyjne ceny producenta!

Dojazd na plantację choinek jest bardzo prosty: Targanice, ul. Żwirki i Wigury 20. Za skrzyżowaniem ul. Żwirki i Wigury z Głowackiego z Wiedeńską w Andrychowie trzeba pojechać ok. 600 metrów w kierunku Brzezinki i Targanic. Plantacja choinek znajduje się po prawej stronie.

Od 7 grudnia zapraszamy codziennie w godzinach 9:00 - 17:00. Telefon kontaktowy: 698-706-444.

Możliwość wyboru na plantacji, choinki cięte lub w choinki w doniczkach. Ceny przystępne dla każdego. Możliwość negocjacji cen.

Każda choinka pakowana jest do specjalnej siatki, dzięki czemu transport jest wygodniejszy.

Wszystkim mieszkańcom życzymy dużo zdrowia. Zapewniamy, że w zawiązku z aktualną sytuacją pandemiczną, przy obsłudze naszych klientów przestrzegamy wszelkich wymogów sanitarnych.

Zapraszamy po choinki "na każdą kieszeń", świeżo wykopane z gruntu!reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy