reklama

Burmistrz antyszczepionkowcom mówi NIE

, Polityka, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 04.01.2021 14:00, red
Jednocześnie źle ocenia działania rządu: „mordowanie gospodarki czy system leczenia przez telefon”.
Burmistrz antyszczepionkowcom mówi NIE
Burmistrz Kęt Krzysztof Klęczar, jak twierdzi, był ostatnio namawiamy przez różne osoby, aby zajął jasne stanowisko w kwestii pandemii koronawirusa i akcji szczepień, która niedawno ruszyła (na razie dotyczy medyków).

- Oczekujecie ode mnie już od dawna, abym zainicjował obywatelski bunt przeciwko działaniom, podejmowanym w imię walki z pandemią. Dostrzegacie we mnie lidera, który stanie na pierwszej linii frontu w walce z maseczkami, szczepieniami i ogólnoświatowym spiskiem. Niestety, mówię to otwarcie - w tej kwestii nie możecie na mnie liczyć! - komentuje burmistrz Kęt.


Przekonuje, że jako doktor nauk ślubował, że wiedzę zawsze będzie czerpał ze źródeł wiarygodnych, popartych badaniami oraz autorytetem światowej sławy naukowców, którzy badania te realizowali.

- Świat nauki nie ma wątpliwości: pandemia zbiera śmiertelne żniwo a szczepionka jest nadzieją na powrót do normalności. W tej kwestii ani niedouczeni celebryci ani strachliwy prezydent wraz z małżonką mojego zdania nie zmienią. W imię wiary w osiągniecia świata nauki, a także z szacunku do osób, które na skutek covid 19 i powikłań straciły zdrowie i życie nie wpiszę się w nurt spiskowych teorii i paranaukowych rewelacji. Każdy, kto uważał, że w imię własnej popularności narażę zdrowie i życie innych ludzi, po prostu słabo mnie zna. Nie ma takiej opcji! - dodał burmistrz.

Jednocześnie zaznacza, że bardzo krytycznie ocenia „mordowanie gospodarki czy system leczenia przez telefon”

- Ziemia nie jest płaska, Kopernik nie była kobietą a covid jako realna choroba istnieje i trzeba z nim walczyć. Apeluję, zjednoczmy się. Najpierw rozprawmy się z pandemią. Potem poszukamy zaginionych respiratorów i pacjentów wyleczonych w szpitalu narodowym – napisał Krzysztof Klęczar na swoim facebookowym profilu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 05.01.2021 20:56

https://www.mp.pl/pacjent/szczepienia/aktualnosci/255150,pan-szczepienie-jest-jedynym-racjonalnym-wyborem-dzieki-ktoremu-bedziemy-mogli-szybciej-wyjsc-z-pandemii

dekar, 05.01.2021 17:51

OXFORDZKĄ się Michał nie zaszczepisz bo jak już wcześniej pisałem po zaszczepieniu tą szczepionką fretki wszystkie zdechły i o szczepionce zrobiło się cicho . A Niemiecką będziesz się szczepił co miesiąc albo i częściej bo tak działa szczepionka mRNA Na tym kończę swoją debatę bo niema tu z kim dyskutować

Archanioł Michał, 04.01.2021 23:41

Dla jasności: genetyka to nauka , fajna nauka i nadzieje sprawia, ale nadal jest jak rzeki syberyjskie długie, szerokie , niepoznane. Ok fajnie, JA JEŚLI W OGÓLE ZASZCZEPIĘ SIĘ TO OXFORDZKĄ ,TRADYCYJNĄ.

Archanioł Michał, 04.01.2021 22:14

@Sławomir Kierczak trochę logiki proszę ! jeżeli "badania się nie zakończyły" A to "szczepionka została dopuszczona w trybie nadzwyczajnym" B. Po prostu mamy A => B, a nie z B=>A. Klęczar jak zwykle gra politycznie stawiając swój doktorat na szali ( tyle dla niego wart (( może faktycznie tyle wart)) ). @dekar owszem racja zupełna, ale to nie znaczy , że szczepionka jest zła. Nadzieja jest, bo ( skoro o logice była mowa) z błędnych , wątpliwych założeń możemy dojść do prawdy :)

dekar, 04.01.2021 21:42

Sławomir to powiedz jeszcze mi kto poniesie konsekwencje jeśli pojawią się komplikacje poszczepienne . A punkt 4 ulotki wyklucza całkowicie z odpowiedzialności producenta szczepionki . To może pan panie Sławomirze weżnie to na swoją odpowiedzialność ?

dekar, 04.01.2021 19:29

Pan Burmistrz albo nie umie czytać albo nie widział na oczy ulotki szczepionki .Jeżeli jego źródła informacji opierają się na kłamstwach , które mówią że szczepionka jest w pełni bezpieczna i niema żadnych przeciwwskazań stosowania To dlaczego producent szczepionki pisze w ulotce , że badania kliniczne jeszcze się nie zakończyły i zakończą dopiero za 2 lata . To co my jesteśmy króliki doświadczalne Wszystkie Fredki już zdechły po poprzedniej szczepiące . Poza tym jak Burmistrz chce nieć wiarygodne źródła informacji to niech sobie przeczyta dokładnie 4 punkt ulotki szczepionki