reklama
reklama

Zapisz się na Bezpłatną Konsultację Dietetyczną i spotkaj się z dietetykiem zaraz po Nowym Roku

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 10.01.2021 17:00,
Co roku zaczynasz odchudzanie od Nowego Roku? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem Projekt Zdrowie w Andrychowie i zgub kilogramy skutecznie - nowa jakość dietetyki w Andrychowie.
Zapisz się na Bezpłatną Konsultację Dietetyczną i spotkaj się z dietetykiem zaraz po Nowym Roku
W 2021 chcesz schudnąć, zdrowo się odżywiać, ograniczyć spożywanie słodyczy i zapisać się na siłownię. Nie pierwszy raz, bo już wielokrotnie tę dietę przerywałeś/ przerywałaś, odkładając jednocześnie sportowe buty w kąt. Jeśli co roku zaczynasz od Nowego Roku, najwyższy czas przekuć noworoczne postanowienia w sukces, a żeby go osiągnąć - potrzebne będzie Ci wsparcie. Już teraz umów się na darmową konsultację dietetyczną i pamiętaj, że każda data jest dobra, bo to nie od cyferek w kalendarzu zależy czy Ci się uda, a od tego, czy zrobisz pierwszy krok.


Mały krok do dużej zmiany

- Nie zaproponujemy Ci “diety cud”, bo taka dieta nie istnieje - tłumaczy Natalia Suchy, dietetyk z gabinetu Projekt Zdrowie w Andrychowie. Nauczymy Cię przede wszystkim zasad zdrowego odżywiania. To, z czego jesteśmy dumni i co nas wyróżnia spośród innych gabinetów, to praca z dietą, a nie tylko z suplementami. U nas one są opcją, a nie obowiązkiem. Nie ma cudownych tabletek, które sprawiają, że w naszym organizmie zaczną zachodzić pożądane przez nas zmiany. Kluczem jest odpowiednio dobrany plan żywieniowy oraz praca nad nawykami - dodaje.

W gabinecie Projekt Zdrowie każdy Pacjent może liczyć na indywidualnie ułożoną dietę, modyfikowaną na każdej wizycie w zależności od aktualnych wyników i potrzeb Pacjenta. Dbamy również o to, aby układany jadłospis nie nadszarpnął domowego budżetu, a potrzebne produkty były dostępne w popularnych marketach. W ten sposób raz na zawsze rozprawiamy się z mitem, że zdrowa dieta musi być droga.

Twoja metamorfoza roku

Postanowienia podejmuje większość z nas, jednak mało kto potrafi w nich wytrwać. Bo koleżanka przyniesie do pracy tort urodziny, a stres związany z codziennymi obowiązkami sprawi, że pocieszy nas batonik, ciasto czy pączek. - Dlatego tak ważne jest wsparcie dietetyka, który będzie motywował i pomagał przetrwać trudne chwile. Odchudzanie to nie tylko plan żywieniowy, to też relacja, rozmowa, opieka ze strony specjalisty. Pracując nad motywacją, wspomagam rozwiązywanie problemów, które leżą u podłoża niewłaściwego odżywiania - tłumaczy Natalia Suchy.

Istotne jest to, aby stawiać sobie małe cele - pół kilograma tygodniowo i zdrowo da nam dwa kilogramy miesięcznie i nawet 24 kilogramy rocznie! I każdy ma szansę taką wspaniałą metamorfozę osiągnąć, tak jak osiągnęli ją Pacjenci Projekt Zdrowie (z przykładowymi sukcesami możesz zapoznać się tutaj https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/).

Od lat nie udaje Ci się trwale schudnąć? Zmień to!

Efekty możesz zobaczyć już w pierwszym miesiącu. Wspólnie zdiagnozujemy problem, ustalimy cel i zaczniemy pracę nad Twoimi nawykami żywieniowymi. Wystarczy, że zrobisz pierwszy krok i zapiszesz się na konsultację z dietetykiem. Do końca stycznia możesz to zrobić bezpłatnie. Nic nie tracisz, ponieważ to Ty decydujesz, czy będziesz kontynuować kurację.

Już dziś możesz zapisać się na bezpłatną konsultację
- pod numerem telefonu: 797 790 904,
- za pomocą formularza kontaktowego na stronie andrychow.projektzdrowie.info
lub
- wysyłając wiadomość na fb: https://www.facebook.com/ProjektZdrowieAndrychow.

W ramach konsultacji stacjonarnych otrzymujecie zupełnie za darmo:
- analizę składu ciała,
- badanie zawartości tkanki tłuszczowej,
- dane o swoim zapotrzebowaniu kalorycznym określone przez dietetyka!

Co po konsultacji?
- Masz możliwość rozpoczęcia kuracji opartej na diecie!
- Bez wiążących Cię umów!
- Bez obowiązku zakupu dodatkowych suplementów!

Jak wygląda pierwsza wizyta dowiedz się od Pani Natalii Suchy, będącej dietetykiem Projekt Zdrowie Andrychów

Jeżeli chcesz otrzymywać ciekawostki dietetyczne, przepisy oraz informacje o konkursach i promocjach, wejdź na stronę fb: https://www.facebook.com/ProjektZdrowieAndrychow i polub nas.


PROJEKT ZDROWIE

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: [email protected]

ul. Beskidzka 5a

34-120 Andrychów

+48 797 790 904

https://andrychow.projektzdrowie.info/


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy