reklama
reklama

Powstanie łącznik z ul. Wyzwolenia w Andrychowie. Drogę zbuduje PKP

Gospodarka, Wiadomości, 28.12.2020 16:05, PG
Ważne informacje dla mieszkańców.
Powstanie łącznik z ul. Wyzwolenia w Andrychowie. Drogę zbuduje PKP

Jak się dowiadujemy w ramach realizowanej inwestycji PKP Polskich Linii Kolejowych S.A., w Andrychowie planowane jest wykonanie drogi równoległej do linii kolejowej o długości ok. 260 m, łączącej ul. Przyjaźni i ul. Rodzinną z drogą publiczną, którą stanowi ul. Wyzwolenia.

Jak już pisaliśmy zakończono pierwszy etap prac inwestycyjnych między Wadowicami a Andrychowem, co pozwoliło wznowić ruch pociągów od 19 grudnia br. na trasie Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona – Bielsko Biała.

- Prace będą kontynuowane, min. w zakresie przejazdów kolejowo – drogowych, dróg równoległych, peronów, odwodnieni i urządzeń sterowania ruchem kolejowym. Zakończenie zasadniczych prac w ramach przedsięwzięcia PLK planowane jest do końca 2021 r. Po zakończeniu robót, teren budowy zostanie uporządkowany i przywrócony do stanu pierwotnego.- przekazuje nam Dorota Szalacha z PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Ca-ro, 07.01.2021 19:19

Chodze Rodzinną prawie co dzień ale takiej Rodzinnej nie widziałem gdzie to jest?