reklama

Aż 75 chętnych na 4 etaty w magistracie

, Polityka, Wiadomości, 22.12.2011 11:00, (NAT)
Aż 75 osób stara się o pracę w nowym wydziale wadowickiego magistratu. Przypomnijmy, że do wzięcia są zaledwie cztery etaty.
Aż 75 chętnych na 4 etaty w magistracie


Przypomnijmy, że Urząd Miejski w Wadowicach szuka pracowników do nowo powstającego wydziału obsługi ruchu turystycznego, którego głównym zadaniem będzie opracowywanie i publikacja materiałów promocyjnych i turystycznych oraz obsługa turystów. Do obsadzenia są cztery etaty.


Tymczasem jak ujawniła burmistrz Ewa Filipiak, do urzędu wpłynęło aż 75 ofert od kandydatów. - Do końca grudnia będziemy prowadzić rozmowy i testy językowe – mówi włodarz miasta. Nazwiska osób zatrudnionych poznamy dopiero w przyszłym roku.

 

ZOBACZ: ogłoszenie o konkursie na stanowiska w UM Wadowice

 

Najprawdopodobniej nowy wydział w strukturach urzędu będzie działał tylko tymczasowo. Choć nie ma jeszcze wiążącej decyzji, wydział zostanie przekształcony w autonomiczną instytucję.Jak się okazuje, gmina ma również inne plany związane z obsługą turystów. W przyszłym roku ma rozpocząć się opracowywanie koncepcji przestrzeni ruchu pielgrzymkowego. Na przygotowanie zagospodarowania terenu od ulicy Kościelnej do ul. Wojtyłów zapisano w przyszłorocznym budżecie 100 tys. zł. Wykonawca zostanie wyłoniony poprzez ofertę przetargową. - Niewykluczone, że przy tym zadaniu ogłosimy konkurs międzynarodowy – mówi Ewa Filipiak. Przygotowywanie koncepcji potrwa kilka lat.


Obowiązkiem pracowników nowego wydziału będzie m.in.: opracowywanie i publikacja materiałów promocyjnych i turystycznych; planowanie, organizacja i udział w przedsięwzięciach promocyjno-targowych; redagowanie tekstów promocyjnych oraz materiałów do artykułów, wydawnictw, broszur oraz organizacja i współorganizacja imprez o charakterze promocyjnym.

 

Ponadto nowi pracownicy będą redagować i aktualizować strony internetowe i miejskie serwisy internetowe w zakresie promocji i turystyki oraz obsługiwać turystów.

 

AKTUALIZACJA: 2011-12-22

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomas, 30.12.2011 20:13

Drogi Marku niezbyt kojarzę te Panie więc mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy;)) Kto jest kim;)? I jaki wałek nam tym razem zafundowali z okazji tego konkursu;))?

marek-wad, 30.12.2011 19:57

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na w/w stanowisko wybrano: 1. Panią Małgorzatę Targosz- Stroch zam. 34-106 Mucharz (225 pkt – rozmowa kwalifikacyjna) 2. Panią Annę Rzemieniec zam. 34-100 Wadowice (222 pkt - rozmowa kwalifikacyjna) Kto wie kto jest kim to sie szybko połapie o co chodzi ;)

ZosiaSamosia, 23.12.2011 20:44

Prawda jest taka, że ten pseudo nowy wydział to istniejąca od 10 lat Informacja Turystyczna zatrudniająca 4 osoby, a działająca pod Wadowickim Centrum Kultury. Wymagania niskie, żeby pseudo burmistrz mogła zatrudnić \"swoich\", pozbywając się wykwalifikowanych acz niewygodnych dla siebie obecnych pracowników informacji.

krl13, 22.12.2011 18:12

75 to wcale nie taka duża liczba biorąc pod uwagę bezrobocie w powiecie. widocznie nawet takie wymagania są dla wielu barierą...

xpek, 15.12.2011 02:20

to jakiś nabór nabór do sklepu na kasę? Wymagania niezbędne: - rok stażu pracy - znajomość w stopniu komunikacyjnym języka angielskiego - znajomość historii, kultury, geografii oraz tradycji Wadowic i okolic - obsługa komputera - umiejętność redagowania pism

marek-wad, 14.12.2011 15:56

nowy wydział?? Prawie wszędzie zwolnienia a oni sobie robią nowy wydział. Zakres obowiązków tego wydziału jest po prostu śmieszny. Zobaczymy kogo zatrudnią i czy to będą "te'" osoby

starymoher, 14.12.2011 11:28

Głowe daję, że przyjmą ,,znajomych królika\".Pewnie będą znali po 3 jęzki+praktyki w Urzędzie Pracy,ale zero doświadczenia,praktyki oraz zdrowego razsądku.Beda bazowac na [ciach!] etc.Pozytek z tego bedzie żaden,stary jestem ,ale sie może zgłosze-przyjnajmniej dowiem się jak uzasadnią odmowę.