reklama

Nastolatka zgwałcona nad rzeką? Trwa śledztwo

Na sygnale, Wiadomości, 31.08.2023 12:19, eł

Podejrzany został tymczasowo aresztowany.

Nastolatka zgwałcona nad rzeką? Trwa śledztwo

Spora część powiatu suskiego aż huczy od plotek o tej bulwersującej sprawie. Wedle przekazywanych pocztą pantoflową informacji, w Makowie Podhalańskim 1 sierpnia miało dojść do zgwałcenia nastolatki. Jako miejsce tego czynu wymieniane są okolice mostu nad Skawą, zwanego grzechyńskim, znajdującego się nieopodal stadionu klubu sportowego Halniak.

Zarówno policja, jak i Prokuratura Rejonowa w Suchej Beskidzkiej oraz Okręgowa w Krakowie bardzo powściągliwie udzielają informacji na temat tego zdarzenia. W zasadzie przyznają tylko, iż prowadzone jest postępowanie przygotowawcze w sprawie o doprowadzenie przemocą „osoby małoletniej” poniżej 15 roku życia do poddania się "innej czynności seksualnej" lub jej wykonania.

Podejrzanym o dokonanie tego czynu jest Mariusz S., wobec którego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

Foto: Skawa w okolicy, gdzie miało dojść do zgwałcenia nastolatki.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 08.09.2023 04:43

Moja babcia bardzo mnie prosi aby ją tam zawieź na kilka dni.