Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego listem gończym

, Na sygnale, Wiadomości, 20.11.2019 08:10,
Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali poszukiwanego listem gończym. 47 – letni mieszkaniec gminy Przeciszów ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, aby uniknąć kary więzienia za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece.

Jak informuje policja, do zatrzymania doszło w piątkowe (15.11.2019) przedpołudnie w jednej z miejscowości gminy Przeciszów. Dzielnicowi podczas obchodu rejonu służbowego ustalili, że na terenie jednej z posesji przebywa poszukiwany mężczyzna. W związku z powyższym, zachowując względy bezpieczeństwa, weszli na posesję na której zastali poszukiwanego 47 – latka. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do pomieszczeń dla zatrzymanych oświęcimskiej komendy. Był od kilku miesięcy poszukiwany przez Sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo znęcania wobec rodziny.

Zatrzymany jeszcze tego samego dnia trafił do jednego z zakładów karnych, w którym spędzi najbliższy rok.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy