Porzucone wraki samochodów przy cmentarzu. Zainterweniowała straż miejska [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 19.11.2019 11:45, PG
Porzucone wraki samochodów przy cmentarzu. Zainterweniowała straż miejska [AKTUALIZACJA]

Mieszkańcy zgłosili na policję sprawę pozostawionych na parkingu przy cmentarzu w Andrychowie dwóch samochodów: volkswagena i opla. Jeden z nich nie ma nawet opon.

Po przyjeździe na miejsce policji okazało się, że samochody nie są kradzione i nie stwarzają zagrożenia. I na tym rola policji się kończy.

Zgodnie z przepisami teraz właściciel parkingu, czyli gmina, na własny koszt może odholować pojazdy a potem na drodze sądowej odzyskać koszty usunięcia pojazdów od właścicieli pojazdów.

Jak informuje nas komendant Straży Miejskiej w Andrychowie Krzysztof Tokarz, po naszej publikacji, Straż Miejska Andrychów w dniu 18.11.2019 wszczęła czynności wyjaśniające w wyniku których ustalono aktualnych właścicieli pojazdów oraz zobligowano ich do usunięcia wraków.


foto: Czytelnik

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kalafior, 21.11.2019 08:19

I to nie jest zaśmiecanie środowiska? Mandatu żadnego właściciele tych gratów nie dostali?

",,**,,", 18.11.2019 19:17

Rola policji polega na tym by odholowac wlasciwie to wrak a nie samochod na parking płatny,ewentualnie wezwac właściciela do usunięcia wraku, w dodatku zle zaparkowanego!!!!!!!!!!!!