reklama
reklama

Wzruszeni rodzice Amelki dziękują za pomoc. „Nie wierzyliśmy, że tak szybko zbierzemy całą kwotę”

MAGAZYN, Wiadomości, 05.09.2023 18:50, eł

Nasi czytelnicy, jak zwykle, pokazali, że mają otwarte serca.

Wzruszeni rodzice Amelki dziękują za pomoc. „Nie wierzyliśmy, że tak szybko zbierzemy całą kwotę”

Kilka dni temu napisaliśmy o ośmioletniej Amelce Opyrchał z Wadowic, której rodzice rozpaczliwie próbują odkryć, jaka choroba odbiera siły ich córeczce.

Dziewczynka zmaga się z padaczką i obniżonym napięciem mięśniowym, ale nie wiadomo, co jest przyczyną tych problemów zdrowotnych. Teraz, dzięki pomocy naszych czytelników, być może uda się to odkryć.

Lekarze doradzili Martynie i Adrianowi Opyrchałom z Wadowic, aby jak najszybciej zrobili córeczce badania genetyczne WES, ale koszt tej diagnostyki, wynoszący blisko 8,5 tys. zł, zdruzgotał rodziców dziewczynki. Małżonkowie mają skromne dochody, a na utrzymaniu, oprócz Amelki, jeszcze trójkę młodszych od niej dzieci.

Dlatego uzbieranie takiej kwoty w krótkim czasie byłoby dla nich całkowicie nierealne. Jedynym ratunkiem w tej sytuacji wydawało im się założenie publicznej zrzutki na badania dla córeczki.

Gdy o niej napisaliśmy, do zdobycia potrzebnych pieniędzy brakowało im jeszcze bardzo dużo. Artykuł sprawił, że zbiórka zdecydowanie przyspieszyła. - W cztery dni uzbieraliśmy całą kwotę. Nie spodziewaliśmy się, że to możliwe w tak krótkim czasie. Gorąco dziękujemy redakcji mamNewsa.pl za piękne opisanie historii naszej córeczki i wszystkim czytelnikom portalu, którzy zdecydowali się nam pomóc. Jesteśmy Wam wszystkim nieopisanie wdzięczni – mówi wzruszona mama Amelki, Martyna Opyrchał.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy