reklama
reklama

Długa lista lokalizacji bez prądu w najbliższych dniach

Gospodarka, Wiadomości, 03.09.2023 20:00, eł
Lepiej sprawdzić, gdzie go nie będzie.
Długa lista lokalizacji bez prądu w najbliższych dniach

Jak co tydzień zbieramy w jednym miejscu informacje o planowanych przez spółkę Tauron Dystrybucja wyłączeniach prądu w powiatach wadowickim, suskim i oświęcimskim. W najbliższych dniach będzie ich niemało. Warto sprawdzić, gdzie do nich dojdzie.

Tauron Dystrybucja cały czas prowadzi różne prace konserwacyjne czy modernizacyjne na liniach energetycznych i w stacjach transformatorowych. Wymagają one czasowego wyłączenia prądu, które, w zależności od zakresu robót, dotyka większą lub mniejszą ilość odbiorców energii elektrycznej. Czasami zaledwie parę budynków, innym razem kilka ulic.

Przerwy w dostawie energii elektrycznej bywają różnej długości. Niekiedy trwają najwyżej kilkadziesiąt minut, innym razem sięgają siedmiu czy ośmiu godzin. Oczywiście, Tauron w swoich komunikatach podaje tylko przewidywany czas wyłączenia prądu. Często się zdarza, że energetycy wykonają planowane prace szybciej. Może też dojść do sytuacji, iż nie zmieszczą się w terminie.

Powiat wadowicki

Powiat suski

Powiat oświęcimski

Foto: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy