reklama

Landon Sky wypuścił nowy teledysk. Są w nim ciekawe ujęcia z Andrychowa i Inwałdu

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 02.09.2023 14:15, eł

Artysta wszystkie wideoklipy nakręcił w naszych stronach.

Landon Sky wypuścił nowy teledysk. Są w nim ciekawe ujęcia z Andrychowa i Inwałdu

W Roczynach znany jest jako Marek Magiera, bo tak nazywał się przez większość dotychczasowego życia. Jako muzyk, wokalista i kompozytor używa jednak pseudonimu Landon Sky i takie imię oraz nazwisko figuruje obecnie we wszystkich jego dokumentach. Marek aktualnie mieszka w Londynie, gdzie pracuje jako szofer, a jednocześnie tworzy muzykę. Właśnie opublikował w serwisie YouTube nowy teledysk.

Piosenka pod tytułem „I'm Waiting For You” opowiada o miłości. Artysta śpiewa o tęsknocie za kobietą, która odeszła. - Utwór w znacznej mierze jest efektem moich doświadczeń, obserwacji oraz przemyśleń. Ale inspirowany jest też przeżyciami i wrażeniami ludzi, którzy zwierzyli mi się ze swoich najgłębszych pragnień i doznań. W piosence zawarta jest suma doświadczeń człowieka, jego wzlotów i upadków, dążeń, tęsknoty i nadziei – tak mówi o tym nagraniu Landon Sky.

Dla mieszkańców naszego regionu szczególnie ciekawy może być teledysk do tego utworu, nakręcony w Andrychowie, Inwałdzie i Bielsku-Białej. W wideoklipie Landon Sky uwiecznił widok, którego na próżno już szukać – częściowo wyburzony pasaż handlowy przy ulicy Krakowskiej w Andrychowie.

Piosenka „I'm Waiting For You” została nagrana w domowym studiu Landona. Artysta sam napisał do niej muzykę oraz słowa, zagrał, zaśpiewał i zarejestrował całość. Tak tworzy wszystkie swoje nagrania. Nawet teledyski kręci w dużej mierze bez pomocy innych osób, czasem tylko dając komuś kamerę do ręki. Więcej o nim pisaliśmy tutaj.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy