reklama
reklama

W Roczynach powstaną nowe obiekty sportowe. Wybrano wykonawcę

Sport, Gospodarka, Wiadomości, 31.08.2023 16:10, eł

Dwa przetargi zostały unieważnione, trzeci wreszcie zakończył się wyłonieniem wykonawcy.

W Roczynach powstaną nowe obiekty sportowe. Wybrano wykonawcę

Gdy w andrychowskim Urzędzie Miejskim unieważniono już drugi przetarg na budowę nowego boiska przy Zespole Szkół Samorządowych w Roczynach, zastanawialiśmy się, czy w tym przypadku sprawdzi się powiedzenie „do trzech razy sztuka”. I rzeczywiście tak się stało. W końcu udało się wyłonić wykonawcę inwestycji!

Powód unieważnienia wcześniejszych przetargów na realizację tego zadania był w obu przypadkach ten sam – cena najniższej oferty przekraczała kwotę, którą Urząd Miejski zamierzał wydać na budowę, wynoszącą 600 tys. zł. Za trzecim razem jednak się udało. Wpłynęły trzy oferty, z których najtańsza opiewała na 596,3 tys. zł. Złożyła ją firma Alpa Consulting Krystyna Gawlik z Jawiszowic. I to ona wybuduje wielofunkcyjne boisko w Roczynach, przeznaczone do gry w koszykówkę i siatkówkę, a także siłownię pod chmurką.


Realizacja inwestycji ma potrwać 4 miesiące, a zatem na przełomie roku nowe obiekty powinny być już gotowe.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Sprawiedliwosc, 31.08.2023 17:26

Podobnie było z przedszkolem w Roczynach , tak samo przed wyborami wybudowali chociaż już dużo wcześniej miało być. Tym razem sołtys się przeliczył i nareszcie mieszkańcy powiedzieli mu gdzie jego miejsce...

Koniczynka, 31.08.2023 17:15

Widać że żak boi się wyborów to inwestycje powstają jak grzyby po deszczu. Kiedy prezes Nowak z elektrociepłowni odda te miliony złotych przekazane na elektrociepłownie i z jakim procentem do budżetu miasta i gminy Andrychów???!!!!! Żaku gdzie te inwestycje za ponad sto milionów złotych na którą to kwotę zasłużyłeś Andrychów????? Z czego się cieszysz że sarnom w lesie zrobiłeś asfalt, oświetlenie i monitoring????!!!!! Chłopie popatrz jak wygląda staw w parku miejskim!!! Po jakiego grzyba kupiłeś ruinę Bobrowskich????!!!! Czy ty myślisz????!!!!! Kto i z czyjego polecenia zatrudniał osoby na krytym basenie w Andrychowie z emerytem górniczym na czele????!!!! Układy i znajomości????!!!!!! Plac Mickiewicza się sypie!!!!!!! Kostka brukowa na włókniarzy pozapadana, gmina Andrychów coraz bardziej zadłużona!!!! To się w głowie nie mieści jak można tak gminę zadłużyć. Żaku opamiętaj się. Wasztyl wypad z rady nadzorczej elektrociepłowni. Tą radę nadzorczą natychmiast rozwiązać.

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama