reklama
reklama

Młoda wokalistka z naszego regionu zachwyciła męskich trenerów w The Voice of Poland

MAGAZYN, Wiadomości, 04.09.2023 11:25, eł

„Obróciła” dwa fotele. Teraz czeka ją udział w kolejnym etapie konkursu.

Młoda wokalistka z naszego regionu zachwyciła męskich trenerów w The Voice of Poland

Rozpoczęła się 14. edycja popularnego telewizyjnego talent show The Voice of Poland. W pierwszym emitowanym w telewizji etapie rywalizacji wystąpiła dziewiętnastoletnia Natalia Kruźlak z Jachówki w powiecie suskim (gmina Budzów). Jej występ zachwycił męską część trenerów.

Wyemitowane w ostatni weekend dwa odcinki 14. edycji The Voice of Poland należały do etapu tak zwanych „przesłuchań w ciemno”. Prezentują się w nich uczestnicy wyłonieni w czasie nieemitowanych w telewizji pre-castingów. W czasie przesłuchań w ciemno trenerzy siedzą tyłem do wykonawców. Gdy któryś z nich naciśnie przycisk odwracający jego fotel w stronę sceny, oznacza to, że chce przyjąć śpiewającego do swojej drużyny. Jeśli postąpi w ten sposób więcej niż jeden trener, uczestnik może wybrać, z którym z nich będzie współpracował w dalszym etapie programu. Tak się zdarzyło w czasie występu Natalii Kruźlak.

Młoda wokalista z pasją zaśpiewała utwór Sylwii GrzeszczakO nich, o Tobie”. W niespełna 30 sekund od rozpoczęcia jej występu fotel w stronę sceny odwrócił Marek Piekarczyk. Po reakcjach pozostałych trenerów słychać było, że pod wrażeniem talentu Natalii są również Baron i Tomson z zespołu Afromental. Zanim nastolatka skończyła śpiewać, oni również nacisnęli przycisk obracający fotele. Natalia Kruźlak zdecydowała, że dołączy do drużyny Barona i Tomsona.

Kolejnym etapem programu będą „bitwy”, które będą jednak miały trochę inny przebieg niż w poprzednich edycjach. Trenerzy podzielą swoje drużyny na tercety. Każdy z nich zaśpiewa w trakcie warsztatów muzycznych i wówczas trener odrzuci jednego z uczestników. W ten sposób wyłonione zostaną po dwie osoby, które zmierzą się w walce o udział w następnym etapie programu. Przejdzie do niego pięciu wokalistów z każdej drużyny.

Natalia Kruźlak z Jachówki śpiewa odkąd pamięta, a może nawet dłużej. Jak mówiła w jednym z wywiadów, jej mama twierdzi, jakoby robiła to już od kołyski... Dzięki współpracy z wytwórnią B&B Records młoda wokalistka wydała do tej pory cztery single. Natalia Kruźlak związana jest również ze Stowarzyszeniem MeloArte i bierze udział w wielu jego projektach muzycznych.

Tutaj można posłuchać jej występu w przesłuchaniach w ciemno.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy