reklama
reklama

Światowa kariera modelki z naszego regionu nabiera tempa

MAGAZYN, Wiadomości, 21.05.2023 12:10, eł
Ma rozpoznawalną, bardzo charakterystyczną twarz.
Światowa kariera modelki z naszego regionu nabiera tempa

Magda Świder prezentuje na wybiegach kreacje największych domów mody. Jej twarz często pojawia się w najbardziej znanych magazynach poświęconych modzie. We wrześniu ubiegłego roku olśniła wszystkich podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji. Teraz zachwyca na podobnym wydarzeniu w Cannes.

Modelka pochodzi z Jordanowa, choć ogólnopolskie media zwykle podają, że z Krakowa, bo tam się urodziła. Jednak Magda Świder mieszkała w Jordanowie, tam uczęszczała do przedszkola, podstawówki, gimnazjum oraz liceum. Karierę w modelingu zaczęła robić, gdy miała zaledwie 15 lat. Kończyła wtedy gimnazjum i nigdy wcześniej nie podróżowała bez rodziców. Mimo to zdecydowała się rzucić na głęboką wodę i pojechać do Mediolanu na zdjęcia, a później do Nowego Jorku na pokazy mody. Wkrótce okazało się też, że jej droga na szczyt nie będzie bynajmniej gładka i bezproblemowa. Zaliczyła niejedną porażkę, zanim zaczęła odnosić sukcesy. Choć wiele innych dziewcząt postawionych w jej sytuacji szybko poddałoby się i wycofało, ona nieustępliwie parła przed siebie.

Teraz jest światowej sławy modelką. W 2021 roku jej twarz po raz pierwszy pojawiła się na okładce magazynu „Glamour”, coraz częściej można ją też oglądać w innych popularnych czasopismach. W czasie wielkich pokazów mody (New York Fashion Week, Los Angeles Fashion Week, Milan Fashion Week, London Fashion Week) paraduje w kreacjach najsłynniejszych projektantów. We wrześniu ubiegłego roku zrobiła furorę na Festiwalu Filmowego w Wenecji. Zdobyła tam statuetkę najlepszej modelki roku 2022. Prezentowała wtedy zachwycającą suknię z kolekcji haute couture francuskiego projektanta Christophe'a Guillarme'a. Ale piękna Magda działa także na innych polach niż modeling. Jest również trenerem personalnym i inwestuje w nieruchomości.

Ostatnio jeden z polskich portali uznał ją za godną następczynię polskiej supermodelki Anji Rubik. Co wyróżnia Madgę Świder z tłumu modelek? Na pewno bardzo charakterystyczne, wyraziste rysy twarzy. Modelka nie należy do tych ładnych, ale nijakich dziewcząt, których wygląd diametralnie zmienia się pod wpływem makijażu. Ona zawsze pozostaje rozpoznawalna. Ma pociągłą twarz, duże usta, gęste, szerokie brwi i piękne oczy. A to wszystko w oprawie jasnych włosów. Więcej o Magdzie pisaliśmy tutaj.Zdjęcia z archiwum Magdy Świder

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy