reklama

Strażacy oddadzą samochód w dobre ręce. Muszą podreperować swój budżet

MAGAZYN, Wiadomości, 09.07.2023 18:31, eł

Pojazd jest dwudziestoletni, ale nic mu nie dolega.

Strażacy oddadzą samochód w dobre ręce. Muszą podreperować swój budżet


Na początku tego roku flota Ochotniczej Straży Pożarnej w Barwałdzie Górnym wzbogaciła się o średni samochód gaśniczy - mercedes atego 1329 AF. Nie nowy, ale zdecydowanie młodszy niż dotychczasowy, już 48-letni. Teraz druhowie zdecydowali się pozbyć jednego z mniejszych pojazdów.

To lekki sześcioosobowy samochód pożarniczy ford transit z silnikiem Diesla, wyprodukowany w roku 2003. Pojazd z obu stron ma rozsuwane drzwi. Ochotnicza Straż Pożarna w Barwałdzie Górnym jest jego pierwszy właścicielem. Auto zostało wyposażone w agregat wysokociśnieniowy wraz ze stulitrowym zbiornikiem wody, wyciągarkę, sygnalizację świetlno-dźwiękową, radiostację oraz hak.

Przebieg samochodu to 24 309 km, a jego moc wynosi 90 koni mechanicznych. Ford jest w pełni sprawny, nieuszkodzony. Druhowie chcą za niego 32 tys. zł. W tej cenie uwzględnili również dodatkowy komplet kół z oponami zimowymi. Ofertę strażacy wystawili na popularnej platformie sprzedażowej OLX.


Foto: OLX

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy