reklama

Karolina Fryt dodała kolejną nagrodę do bogatej kolekcji swoich trofeów

MAGAZYN, Wiadomości, 04.07.2023 18:40, eł

Pochodząca z Targanic wokalistka konsekwentnie kroczy drogą pełną sukcesów.

Karolina Fryt dodała kolejną nagrodę do bogatej kolekcji swoich trofeów

Ostatnie osiągnięcie Karoliny Fryt może się wydawać niewielkie w porównaniu z jej dokonaniami z maja i czerwca tego roku, bowiem uzyskane w dość niszowym festiwalu, ale jest kolejnym dowodem na to, jak wielkim talentem dysponuje ta młoda kobieta. Niebawem zapewne znów stanie się o niej głośno.

Dwudziestoletnia Karolina Fryt już od kilku lat mieszka w Krakowie, gdzie studiuje psychologię, a wcześniej uczyła się w prestiżowym V Liceum Ogólnokształcącym. Jednak kilkanaście pierwszych lat swego życia spędziła w Targanicach, gdzie znajduje się jej dom rodzinny, a także w Andrychowie, gdzie uczęszczała do przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum oraz na różne zajęcia dodatkowe. Nadal regularnie przyjeżdża w te strony.

Niedawno cała gmina Andrychów kibicowała jej, gdy Karolina Fryt śpiewała w jednym z odcinków telewizyjnego talent show „Szansa na sukces”, który zakończył się jej zwycięstwem. Tak samo było, gdy startowała w finale tego programu. Wtedy również wygrała. Dzięki temu 9 czerwca wystąpiła w koncercie „Debiuty” w ramach 60. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, co było jej wielkim marzeniem. Zaśpiewała tam poruszający autorski utwór „Wykrzycz” i zajęła drugie miejsce w głosowaniu publiczności.

Przełom czerwca i lipca również okazał się dla niej bardzo udany. Dwudziestolatka zaśpiewała w 32. edycji Turnieju Poezji Śpiewanej, odbywającego się we Włocławku ramach 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Zajęła w nim trzecie miejsce.

O Karolinie pisaliśmy między innymi tutaj.

Foto: Edyta Łepkowska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy