reklama

Gdzie wyłączą prąd w pierwszym tygodniu lipca?

Gospodarka, Wiadomości, 02.07.2023 21:00, eł

Jest sporo takich lokalizacji.

Gdzie wyłączą prąd w pierwszym tygodniu lipca?

Jak co tydzień, podajemy, gdzie w najbliższych dniach Tauron Dystrybucja planuje prace wymagające wyłączenia prądu. Ponieważ takie przerwy bywają długie, mogą poważnie zdezorganizować pracę w firmie lub domu. Warto zatem sprawdzić, gdzie do nich dojdzie.

Jak zwykle, wyłączeń prądu najwięcej będzie w powiecie wadowickim. Na jego terenie spółka Tauron Dystrybucja zaplanowała prace wymagające przerw w dostawie energii elektrycznej w częściach dziewięciu miejscowości. W ościennych powiatach – oświęcimskim i suskim wyłączeń prądu będzie zdecydowanie mniej.

Najdłuższe przerwy w tym tygodniu będą sięgały 8 godzin. Oczywiście, to tylko prognozy. W praktyce przerwy nie zawsze trwają dokładnie tyle, ile przewiduje Tauron Dystrybucja. Jeśli energetykom uda się szybciej uwinąć z zaplanowanymi pracami, prąd wróci wcześniej. Szczegóły poniżej.

Powiat wadowicki

Powiat suski

Powiat oświęcimski

Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy