reklama

Gruzowisko w centrum miasta. Będzie tam nowe centrum handlowe

Gospodarka, Wiadomości, 30.06.2023 20:36, eł

Z dnia na dzień znikają mury starego pasażu. Niewiele już zostało.

Gruzowisko w centrum miasta. Będzie tam nowe centrum handlowe

Jak już pisaliśmy, w miejscu starego pasażu handlowego przy ulicy Krakowskiej w Andrychowie powstaną nowe obiekty. Będzie to nowoczesne centrum handlowo-usługowe z barem szybkiej obsługi popularnej sieci KFC, działającym w odrębnym budynku.

Inwestorem jest krakowska spółka T-L 2 INVEST, a generalnym wykonawcą firma MM KrakProjekt z siedzibą w Paszkówce. Zgodnie z decyzją wydaną przez Starostwo Powiatowe w Wadowicach, prowadzona obecnie rozbiórka nie obejmie wszystkich zabudowań znajdujących się na terenie inwestycji. Zachowane i przebudowane zostaną dwa budynki - biurowy i handlowo-usługowy. Większość tego, co ma zostać wyburzone, znikła już z powierzchni ziemi. Gruzy na bieżąco są wywożone z terenu przyszłej budowy.

Cała inwestycja ma potrwać do września 2024 roku, przy czym budynek KFC powinien powstać wcześniej, bowiem jego budowa została zaplanowana jako pierwszy etap przedsięwzięcia. Inwestor na razie nie ujawnia, kiedy restauracja otworzy podwoje przed klientami.
Foto: Edyta Łepkowska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

dekar, 02.07.2023 12:46

To dobra wiadomość , że ludzie szukają wydać pieniądze niż je zarabiać