reklama

Goły facet biegał na Pańskiej Górze. Nowe alejki przyciągają nie tylko spokojnych spacerowiczów...

Na sygnale, Wiadomości, 27.06.2023 19:45, eł

Zgłoszenie od mieszkańców wyjaśniają mundurowi.

Goły facet biegał na Pańskiej Górze. Nowe alejki przyciągają nie tylko spokojnych spacerowiczów...

Kilka dni temu na części nowych alejek przecinających Pańską Górę w Andrychowie położono asfalt. Od razu znalazło się wielu chętnych, by wypróbować świeżą jeszcze nawierzchnię dróżek. W parku pojawiły się rodziny z dziećmi, pary, grupki młodzieży. Wśród nich trafiła się też osoba, która swoim zachowaniem wzburzyła innych spacerowiczów.

W poniedziałek (26 czerwca) nieznany mężczyzna dopuścił się tam nieobyczajnego wybryku. Wedle zgłoszenia, które otrzymała Straż Miejska w Andrychowie, obnażał się przed napotkanymi ludźmi. Z kolei według relacji, która dotarła do nas, biegał po nowych dróżkach całkowicie nagi. Jak to dokładnie wyglądało, trudno teraz stwierdzić, bo strażnicy miejscy, którzy udali się po tym zgłoszeniu na Pańską Górę, nie natrafili tam na żadnego niekompletnie ubranego mężczyznę.

- Osoba zgłaszająca nie podała dokładnej lokalizacji, w której ten człowiek się obnażał. Obszar Pańskiej Góry jest dosyć duży, tymczasem my nie możemy się tam poruszać samochodami służbowymi, trzeba więc było sprawdzić teren pieszo. A mężczyzna mógł się przemieścić – mówi komendant Straży Miejskiej Krzysztof Tokarz.

Niewykluczone zatem, że ekshibicjonista pojawi się na Pańskiej Górze ponownie. Obszar parku po zakończeniu trwającej inwestycji ma być monitorowany, więc w niedalekiej przyszłości łatwiej będzie wychwycić takie przypadki, ale na razie sprawcy nieobyczajnych wybryków mają tam nieograniczone wręcz możliwości, by umknąć przed stróżami prawa.


Foto: WB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zibi33, 28.06.2023 14:03

obserwator2012 najgorszy scenariusz jak dureń uwierzy w siebie pozdrawiam życzę zdrowia bo o rozum chyba za późno

Polityk, 27.06.2023 22:17

Pewnie Tomka wzięło na sentyment oddanego dzieła ^^

andrychowianin1, 27.06.2023 20:40

Jedyne co tam było to stare krzywe dzikie jabłonki. Piękne miejsce spacerowe

obserwator2012, 27.06.2023 19:32

@zibi33 -kosisz trawę w ogródku, pewnie kosisz, a to najważniejszy ekosystem, bo w sąsiedztwie człowieka. Ludzie chyba Wam płacą za pisanie tych bzdur, tylko po to, aby oczernić kogoś, zapomniałem wybory się zbliżają.

Zibi33, 27.06.2023 19:14

Kolejna publikacja w której z uporem maniaka wasza redakcja promuje niepotrzebna i drogą inwestycję która spowodowała dewastację ekosystemu pańskiej góry. Tak się zastanawiam czego jeszcze nie wymyślicie ha ha czyżby nasz Tomasz zaszalał ?