reklama

Andrychowianka chce zabrać niepełnosprawnego synka na wakacje marzeń

MAGAZYN, Wiadomości, 21.06.2023 21:40, eł

Ale nie jest to takie proste w jego (i jej) sytuacji.

Andrychowianka chce zabrać niepełnosprawnego synka na wakacje marzeń

Pani Ewelina z Andrychowa ma dwoje dzieci, z których jedno urodziło się z „połową serca”, czyli z wadą, polegającą na nieprawidłowym wykształceniu lewej jego komory. Z tego powodu chłopiec nie powinien latać samolotem, jak twierdzi jego mama.

Mimo to kobieta chce, żeby synek poznawał razem z nią nowe miejsca. Jak zapewnia, to nie tylko jej marzenie, ale również jej ciekawych świata pociech, które uwielbiają eksplorację nieznanych sobie terenów. - Jedynym wyjściem jest dla nas jazda samochodem. Lubimy spać w namiocie, ale na dalsze podróże jest to również męczące dla syna, więc bardzo nam się marzy zakup busa i przerobienie na nasz dom na kółkach – podkreśla pani Ewelina.

Andrychowianki nie stać jednak na taki pojazd ani przebudowę jego wnętrza, by mógł pełnić rolę kampera. Nie wiedząc, co innego może zrobić, postanowiła założyć zbiórkę pieniędzy na popularnym portalu zrzutka.pl, licząc na to, że znajdą się osoby, które zechcą jej pomóc. Jak na razie nikt tego nie zrobił. Jej zbiórka odbywa się tutaj.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zibi33, 22.06.2023 07:56

Każdy ma jakieś marzenia , życzę każdemu żeby się spełniały ale czy to już tak ma wyglądać że szuka się sponsorów grając na emocjach