reklama
reklama

Silny wiatr i jeszcze jedno niebezpieczne zjawisko

MAGAZYN, Wiadomości, 11.03.2023 12:32, eł

Trzeba uważać na drogach.

Silny wiatr i jeszcze jedno niebezpieczne zjawisko

Tak jak zapowiadali synoptycy, wieje dzisiaj (11 marca) silny, nieprzyjemny wiatr, który ma się uspokoić dopiero w nocy. Do tego ma dojść jeszcze jedno niebezpieczne zjawisko.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy przewiduje, że wiatr potrwa mniej więcej do godziny 2.00 w niedzielę. Ma on prędkość około 40 km/h, w porywach do 85 km/h.

Kolejne ostrzeżenie IMiGW dotyczy oblodzenia. Cały czas pada śnieg lub deszcz ze śniegiem, ulice są mokre, a temperatura spada. W nocy przy gruncie może wynieść nawet -9°C w powiatach wadowickim i suskim, a w oświęcimskim -5°C. w takiej sytuacji jezdnie mogą być niczym ślizgawki. Oblodzenie może się utrzymywać do godziny 8.00 w niedzielę.


Foto: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy