reklama

Koniec z urywaniem zawieszeń w tym miejscu. Wykonawca naprawia to, co zepsuł

Gospodarka, Wiadomości, 11.03.2023 07:26, eł

Dziura była potężna. Wkrótce można będzie jeździć bezpiecznie.

Koniec z urywaniem zawieszeń w tym miejscu. Wykonawca naprawia to, co zepsuł

Jak już pisaliśmy, prace wykonywane w ubiegły piątek (3 marca) pod ulicą Łazówka na granicy Wadowic i Choczni spowodowały zapadanie się jezdni. Najpierw pojawiło się pęknięcie na asfalcie, a wkrótce powstała pokaźna dziura, w której nietrudno było uszkodzić zawieszenie pojazdu. Jedna z naszych czytelniczek nie omieszkała nas poinformować, że przydarzyło jej się to na początku tego tygodnia.

Gmina Wadowice szykuje się do budowy Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, zaprojektowanego na działce przy granicy Wadowic, Tomic i Choczni. Nie został jeszcze rozstrzygnięty przetarg, który wyłoni wykonawcę tej inwestycji, ale trwają tam już pewne prace, między innymi związane z doprowadzeniem kanalizacji sanitarnej. Zajmuje się tym firma Metaldrew z Kukowa w powiecie suskim, wybrana w wyniku zapytania ofertowego. Do uszkodzenia ulicy doszło, gdy wykonywała ona przewiert sterowany pod drogą.

We wtorek Małgorzata Targosz Storch z Urzędu Miejskiego w Wadowicach powiedziała nam, że wykonawca przyłącza kanalizacyjnego zobowiązał się przywrócić jezdnię do stanu poprzedniego przed 9 kwietnia. Na szczęście nie zwlekał z tym do ostatniej chwili i już wczorrej (10 marca) zabrał się za naprawę drogi.


Foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy