reklama
reklama

Puszek potrzebuje operacji. Prawdopodobnie ktoś go postrzelił

MAGAZYN, Wiadomości, 09.03.2023 16:17, eł

Nastolatek chce mu pomóc.

Puszek potrzebuje operacji. Prawdopodobnie ktoś go postrzelił

Kotek nastolatka z Kozińca ma złamaną tylną nogę. Zwierzak prawdopodobnie został postrzelony z wiatrówki, gdy przebywał na zewnątrz. Teraz Puszek (bo tak ma na imię czworonóg) musi przejść poważną operację, która może kosztować od 1800 do 3000 zł, a nawet więcej.

To półtoraroczny, piękny czarny kocurek o złotych oczach, do niedawna bardzo ruchliwy i żywiołowy, niemal zawsze chętny do zabawy. Teraz większość czasu spędza na leżąco, patrząc wyczekująco na swego dwunożnego przyjaciela Ksawerego, jakby z nadzieją, że chłopak w magiczny sposób go uleczy.

Nastolatkowi bardzo zależy na tym, aby ulżyć cierpieniu kotka, ale brakuje mu pieniędzy na operację dla niego. Dlatego założył internetową zbiórkę na ten cel. - Na razie Puszek ma założony opatrunek usztywniający, żeby nie doszło do otwartego złamania. Szukamy też dobrego weterynarza, który przeprowadzi zabieg – wyjaśnia Ksawery.

Kto chciałby mu pomóc w zebraniu pieniędzy na operację futrzastego przyjaciela, może to zrobić wpłacają choć kilka złotych na zbiórkę, która odbywa się tutaj.


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy