reklama
reklama

Przez dwa dni nie będzie można parkować na placu Mickiewicza

MAGAZYN, Wiadomości, 17.04.2024 10:47, eł

To sytuacja związana z pewnym wydarzeniem.

Przez dwa dni nie będzie można parkować na placu Mickiewicza

Na dwa dni skurczy się strefa płatnego parkowania w Andrychowie. Ale nie oznacza to, że część miejsc postojowych będzie w tym czasie darmowa. Po prostu zostaną one wyłączone z użytkowania w związku ze ślubowaniem klas mundurowych – wojskowych i policyjnych, które odbędzie się na placu Mickiewicza.

Zespół Szkół w Andrychowie im. Armii Krajowej Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach złożył w andrychowskim magistracie wniosek o umożliwienie zorganizowania tam tego wydarzenia. Ślubowanie zostało zaplanowane na wtorek, 23 kwietnia (rozpocznie się o 11.00), ale - zgodnie z zarządzeniem burmistrza Tomasza Żaka – wszystkie miejsca postojowe na placu Mickiewicza zostaną wyłączone z użytkowania już poprzedniego dnia. Czyli nie można będzie tam parkować ani w poniedziałek, ani we wtorek.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy