reklama
reklama

Co prokuratura ustaliła w sprawie zamordowanej w Warszawie kobiety z Tomic?

Na sygnale, Wiadomości, 16.04.2024 18:46, eł

26-letnia Izabela straciła życie w jednym z warszawskich hoteli.

Co prokuratura ustaliła w sprawie zamordowanej w Warszawie kobiety z Tomic?

Ta sprawa poruszyła nie tylko mieszkańców powiatu wadowickiego. Trzy dni trwały poszukiwania zaginionej 26-letniej Izabeli, która miała odwiedzić swoich rodziców w Tomicach, ale nigdy do nich nie dotarła. Ostatecznie jej ciało odnaleziono w warszawskim hotelu. Nikt nie wiedział, dlaczego tam pojechała i co się wydarzyło. Od początku było jednak jasne, że kobieta nie zginęła śmiercią naturalną.

Pochodzącą z Tomic księgowa, 26-letnia Izabela, która z mężem mieszkała w Krakowie, zapowiedziała, że 13 października po pracy pojedzie do rodzinnej miejscowości, by odwiedzić rodziców. Nigdy tam nie dotarła. Ostatni kontakt bliscy nawiązali z nią przez komunikator internetowy 16 października około 17.00. Wkrótce potem jej telefon przestał być aktywny. Mąż zgłosił jej zaginięcie, ale poszukiwania nie przyniosły rezultatów.

Tymczasem 18 października obsługa hotelu przy ulicy Grzybowskiej w Warszawie znalazła w jednym z pokojów ciało młodej kobiety. Jak się okazało, była to zaginiona Izabela. Wedle nieoficjalnych informacji, które wówczas podawały ogólnopolskie media, kobieta została uduszona, a jej ciało leżało w wannie. W kilka dni później, po otrzymaniu wyników sekcji zwłok, Prokuratura Okręgowa w Warszawie potwierdziła, że do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie. Nie podała jednak żadnych dokładniejszych szczegółów.

Od tej pory minęło już prawie pół roku. Czy udało się ustalić, kto odebrał życie młodej księgowej? Niestety, nadal nie. - Postępowanie pozostaje w toku. Śledztwo toczy się w sprawie, co oznacza, że nikt nie usłyszał zarzutów – lakonicznie poinformował nas prokurator Szymon Banna, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy