reklama
reklama

Śliczna Joasia finalistką konkursu Queen of Poland!

MAGAZYN, Wiadomości, 15.04.2024 13:23, eł

Pojedzie do Hiszpanii, by tam walczyć o koronę najpiękniejszej.

Śliczna Joasia finalistką konkursu Queen of Poland!

Wczoraj (14 kwietnia) w Warszawie odbył się pierwszy półfinał konkursu piękności Queen of Poland. Wystartowała w nim piękna dziewiętnastolatka z naszego regionu - Joanna Wala ze Skawicy w gminie Zawoja, reprezentująca agencję Grabowska Models. Naturalny wdzięk i uroda dziewczyny sprawiły, że bez trudu zagwarantowała sobie miejsce w finale wydarzenia.

Queen of Poland to polska edycja międzynarodowego konkursu Queen of the World, organizowana przez agencję modelek Maxima Models. Kandydatki do tytułu Królowej powinny mieć od 16 do 28 lat. Ważny jest też wzrost - nie mniej niż 170 centymetrów. Jasnowłosa Joasia spełnia wszystkie te warunki. Ma 177 centymetrów wzrostu, smukłą sylwetkę, śliczną twarz, a przy tym jest również inteligentna i obdarzona ujmującą osobowością.

Niebawem Joasia Wala wyjedzie z grupą finalistek konkursu (razem z nią będzie ich 14) do południowej Hiszpanii. To właśnie tam, w słonecznym mieście Marbella nad Morzem Śródziemnym przeprowadzony zostanie finał Queen of Poland. Dziewczęta spędzą w Hiszpanii cały tydzień. Będą tam ćwiczyły układy choreograficzne, przygotowując się do gali finałowej, ale nie zabraknie im też czasu na zwiedzanie regionu.


Foto: Grabowska Models

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy