reklama
reklama

W mieście powstanie wielka strefa kibica. Mieszkańcy sami wybiorą, gdzie

Sport, Wiadomości, 16.04.2024 15:41, eł
Która lokalizacja najlepsza?
W mieście powstanie wielka strefa kibica. Mieszkańcy sami wybiorą, gdzie

Polscy zawodnicy po raz piąty w historii zagrają w Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej. Awans biało-czerwonych do Euro 2024 sprawił, że burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński już w ubiegłym miesiącu obiecał lokalnym miłośnikom futbolu urządzenie w mieście dużej strefy kibica, gdzie wszyscy chętni będą mogli razem przeżywać sportowe emocje.

Teraz mieszkańcy dostali możliwość wybrania jednej trzech lokalizacji w Wadowicach, gdzie można by ją było zorganizować. To plac Jana Pawła II (czyli wadowicki rynek), stadion Skawy Wadowice oraz Park Miejski. Aby zagłosować na jedną z tych lokalizacji, wystarczy „polubić” odpowiedni komentarz pod postem na facebookowej stronie Wadowice – tu wszystko się zaczęło (tutaj). Jak dotąd, najwięcej głosów zebrał centralny plac miasta.

Pierwszy mecz w Mistrzostwach Europy biało-czerwoni zgrają w niedzielę, 16 czerwca o godz. 15.00. Ich rywalem będzie drużyna holenderska.


Foto: UM w Wadowicach
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama