reklama

Obiad u burmistrza wylicytowany za 2000 zł

MAGAZYN, Wiadomości, 14.01.2020 09:10, red
Chętnych do licytacji nie brakowało.
Obiad u burmistrza wylicytowany za 2000 zł
Burmistrz Kęt Krzysztof Klęczar postanowił także wziąć udział w niedzielnym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wraz z żoną Anetą przekazali na licytację rodzinny obiad w ich domu.

Okazało się, że chętnych na zjedzie obiadu o burmistrza który rządzi już w Kętach drugą kadencję, nie brakowało. A poza tym cel był szczytny, bo wylicytowana kwota – trafiła nie do kieszeni burmistrza, na na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Obiad za 2000 zł wylicytował pan Tomasz.

- Tomka pamiętam jeszcze jako ucznia gimnazjum, to niezwykły młody człowiek. Wciąż się uczy, prowadzi firmę, a już niebawem...pobiegnie w maratonie. Tomek już przesłał potwierdzenie wykonania przelewu, a na obiad planuję wybrać się z najbliższą rodziną. W imieniu własnym oraz WOŚP, dziękujemy Tomek!
Dziękujemy także Wam wszystkim za każde dobre słowo i udział w tej akcji. Dla wszystkich licytujących mamy z Anetką niespodziankę, na wiosnę zapraszamy Was wszystkich na prażonki, otwierające sezon w gospodarstwie. Dzięki, że jesteście – podsumował Krzysztof Klęczar.

Dodajmy, że działający w Kętach sztab WOŚP zebrał w niedzielę dokładnie 114107,96

Zobaczcie zdjęcia z niedzielnego finału WOŚP w Kętach.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy