Vivus pożyczy nawet 7500 zł!

, Wiadomości, 12.01.2020 16:15, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Vivus.pl działa na rynku pożyczek online już od 2012 roku. Od tamtej pory nieprzerwanie zdobywa rzesze nowych klientów, którzy w konkursach Lauru Klienta rokrocznie doceniają profesjonalizm i rzetelność pożyczkodawcy. Vivus choć nie ma największego portfela pożyczkowego na rynku może pochwalić się najwyższą rentownością. Czy można chcieć więcej?
Vivus pożyczy nawet 7500 zł!

Tajemnicą sukcesu Vivus z pewnością są przejrzyste warunki dla pożyczkobiorców. Na głównej stronie na suwaku można wybrać kwotę, o którą się wnioskuje od 100 do 7500 tys. zł na okres od 1 do 30 dni. Zatem Vivus pomaga podreperować indywidualny portfel, kiedy trzeba pokryć niespodziewane wydatki, a do wypłaty jeszcze daleko. Wybierając kwotę pożyczki pod suwakiem można przeczytać ile dokładnie wyniosą odsetki i prowizja, zatem koszty pożyczki są znane już od samego początku. RRSO przy kwocie pożyczki 6700 zł na 30 dni wynosi tutaj 819% zatem znacznie mniej niż w wielu firmach oferujących pożyczki krótkoterminowe. Przejrzysty regulamin sprawia, że nie ma tu ukrytych opłat, a wszystko jest w pełni zrozumiałe.

Kod rabatowy do Vivus

Chcesz jeszcze taniej wziąć pierwszą lub kolejną pożyczkę w Vivusie? Podczas składania zamówienia wykorzystaj kod rabatowy jaki znajdziesz na stronie https://www.kody.pl/vivus


Vivus - wieloletnia tradycja

Vivus Finanse należy do grupy kapitałowej 4Finanse Group, która działa w 17 krajach. W 2017 roku firma mogła pochwalić się 60-proc kwotą zwrotu kapitału i zyskiem na poziomie 90 mln zł. Oczywiście rentowność firmy to jedno, jednak najważniejsza dla klientów jest odpowiednia obsługa i dbałość o szczegóły. W Vivus mają to gwarantowane. Warto przyjrzeć się choćby najważniejszym założeniom firmy, które są realizowane każdego dnia. "Gwiazda Jakości Obsługi" jest tego dobitnym świadectwem. Vivus doceniany jest również przez środowisko biznesowe, gdyż został nagrodzony jako "Najlepszy Partner w Biznesie". Funkcjonowanie firmy oparte jest na pięciu najważniejszych filarach. Należą do nich: pasja, uczciwość, kreatywność, energia oraz otwartość na klienta. Dla firmy niezwykle ważny jest stały i prężny rozwój, dlatego inwestuje w szkolenia swoich pracowników, gdyż obsługa klienta musi być na najwyższym poziomie. Dba również o potrzeby pracowników i bierze udział w licznych akcjach charytatywnych. Dbałość o potrzeby nie tylko klientów, ale również pracowników została doceniona przez AON i tytuł "Best Employer 2017". Projekty rozwojowe i podejmowane inicjatywy pozwalają nieustannie się rozwijać. Dzięki temu Vivus.pl uważany jest za najlepszą firmę oferującą pożyczki internetowe. Formalności można załatwić w bardzo krótkim czasie. Pracownicy są do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Każdy, kto pracuje na markę Vivus stara się realizować wszystkie założenia firmy, a te starania są niezwykle doceniane, gdyż wskaźnik awansów wynosi tutaj aż 30%.

Vivus to niewątpliwie jedna z najlepszych firm pożyczkowych na rynku. Szukając możliwości szybkiego pożyczenia pieniędzy, bez zbędnych formalności, a także z niskim kosztem samej pożyczki niewątpliwie warto skorzystać z Vivus.pl. W samym 2017 roku zarejestrowało się ponad 1,5 mln użytkowników. Trudno o lepszą rekomendację.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy