reklama
reklama

Nasi czytelnicy pomogli Karmelkowi po wypadku!

MAGAZYN, Wiadomości, 12.09.2021 08:00, eł

Gdy opublikowaliśmy informację o zbiórce pieniędzy na jego operację, środki od razu zaczęły spływać.

Nasi czytelnicy pomogli Karmelkowi po wypadku!

Wadowiczanka Angela Dobosz założyła na portalu zrzutka.pl zbiórkę pieniędzy na operację swego potrąconego przez samochód kotka. Ale dopóki o tym nie napisaliśmy (tutaj), nikt nie wpłacił na nią nawet złotówki. Dopiero po publikacji naszego artykułu pieniądze zaczęły spływać. W trzy dni uzbierała się kwota potrzebna na zabieg zwierzaka.

Rudy kocurek zwany Karmelkiem ma po wypadku przestawioną miednicę i nogę wyrwaną z panewki. Aby mógł znowu chodzić, potrzebna mu jest dość skomplikowana operacja ortopedyczna. Zabieg ten ma polegać na stabilizacji stawów biodrowo-krzyżowych oraz dekapitacji lewej głowy kości udowej. Angela Dobosz potrzebowała zabrać na operację Karmelka 2200 zł. Dzięki pomocy naszych czytelników, zdobyła dokładnie tyle, a nawet odrobinę więcej.

- Chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom, które nas wsparły, wpłaciły jakieś kwoty i pisały słowa otuchy. To wiele dla mnie znaczy, bo Karmelek jest dla mnie jak członek rodziny, bardzo go kocham. Termin jego operacji jest już ustalony, kotek miał przeprowadzone także badania. Zabieg zostanie wykonany w przychodni weterynaryjnej w Suchej Beskidzkiej. Teraz już mogę patrzeć w przyszłość optymistycznie. Oczywiście, po operacji Karmelka czeka jeszcze rehabilitacja, ale wierzę, że wszystko się uda – mówi uradowana Angela Dobosz.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy