reklama
reklama

Na „zamkniętym” skateparku sportowców nie brakuje

MAGAZYN, Wiadomości, 11.06.2022 20:00, eł

Zerwali biało-czerwone taśmy i nadal trenują.

Na „zamkniętym” skateparku sportowców nie brakuje

Ponad miesiąc temu pisaliśmy o tym, że skatepark w Andrychowie został wyłączony z użytkowania z powodu złego stanu technicznego znajdujących się na nim urządzeń. Strażnicy miejscy otoczyli teren biało-czerwonymi taśmami. Takie prowizoryczne zabezpieczenia bynajmniej nie zniechęciły jednak młodzieży do spędzania tam czasu.

Już w kilka dni po tym, gdy taśmy się pojawiły, zostały zerwane. A rolkarze i rowerzyści, jak gdyby nigdy nic, nadal korzystają ze skateparku. Jeśli tylko pogoda dopisuje, miłośnicy takich rozrywek zmierzają tam wręcz tłumnie. Zwłaszcza pod wieczór. Wczoraj (10 czerwca) słyszeliśmy fragment dialogu dwóch chłopaków idących w stronę skateparku.

- Ale przecież tam był zakaz… - wyraził swoje wątpliwości jeden z nich.

- Dalej jest. I co z tego? – beztrosko odparł drugi.

Przy wejściu na teren skateparku pojawiła się wywieszka z następującą treścią: „UWAGA. Ze względu na zły stan techniczny grindboxów są one wyłączone z użytkowania do czasu wykonania prac naprawczych. Uszkodzone elementy są oznaczone taśmą biało-czerwoną, aby ostrzec przed niebezpieczeństwem potencjalnych użytkowników. Prosimy nie usuwać taśmy ostrzegawczej”.

Pytaliśmy Szymona Wnęczaka, kierownika Wydziału Inwestycji i Drogownictwa w andrychowskim magistracie o to, do jakich uszkodzeń tam doszło i kiedy urządzenia skateparku zostaną wyremontowane. Poprosił, aby pytania wysłać e-mailem, a wówczas odpowie na nie pisemnie. Ale wysyłaliśmy je już trzy razy w ciągu minionych pięciu tygodni, a nadal nie otrzymaliśmy odpowiedzi…

Foto: Edyta Łepkowska

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 14.06.2022 15:47

Urząd działa według sprawdzonego schematu: dziura w drodze... i zamiast naprawić stawiany jest na bliżej nieokreślony czas znak drogowy "uwaga wyboje", jak sobie uszkodzisz aut to "my" za to nie odpowiadamy, pisaliśmy, że droga jest uszkodzona. Tu podobnie. Jesteśmy traktowani tak jak sobie na to pozwolimy... P.S. nigdy nie głosowałem nie będę głosował na Żaka !!! P.S.2 STOP SPALARNI ŚMIECI W ANDRYCHOWIE !

mastka, 14.06.2022 12:59

Hehe. No to ze dwa lata by trza czekać;) A co tam właściwie jest uszkodzone by nie korzystać? Wg mnie skoro nie ma podobnych atrakcji to nie ma się co przejmować!!! Używajcie ludzie:)