reklama
reklama

Można wylicytować autograf aktora z Wadowic. Pieniądze zasilą pulę zebraną przez WOŚP

MAGAZYN, Wiadomości, 02.02.2024 11:30, eł

Trwa też jeszcze licytacja na jednodniowe stanowisko asystenta wojewody.

Można wylicytować autograf aktora z Wadowic. Pieniądze zasilą pulę zebraną przez WOŚP

Za nami jest już 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który był poświęcony zbieraniu pieniędzy na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych. Jednak nie zakończyły się jeszcze wszystkie aukcje, z których środki zostaną przeznaczone na ten cel. Na jednej z nich można wylicytować autograf pochodzącego z Wadowic Michała Sikorskiego, znanego jako ojciec Jakub Adamczewski z serialu „1670”.

Ta produkcja szturmem zdobyła serca polskich użytkowników platformy Netflix, spodobała się też za granicą. To dzięki niej młody aktor Michał Sikorski praktycznie z dnia na dzień stał się osobą znaną w całym kraju. Jak już pisaliśmy (tutaj), wykorzystał on swoją popularność w szlachetnym celu, wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Między innymi dzięki jego aukcji i e-skarbonce, wadowicki sztab WOŚP zebrał w roku rekordową kwotę ponad 330 tys. zł.

Ale na Allegro twa jeszcze jedna związana z nim aukcja, z której pieniądze również zasilą pulę zebraną przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Założyła ją Monika Falej, była posłanka z województwa warmińsko-mazurskiego. Można na niej wylicytować autograf Michała Sikorskiego. Aukcja zakończy się w sobotę, 3 lutego o 11.07. Odbywa się ona tutaj. Najwyższa z dotychczasowych ofert wyniosła 358 zł.

Nadal trwa też inna aukcja dla WOŚP, o której już pisaliśmy. Jej zwycięzca zostanie na jeden dzień asystentem wojewody małopolskiego Krzysztofa Klęczara z Kęt. Oferta adresowana jest do młodych ludzi w wieku 12-18 lat. W tym przypadku licytacja zakończy się w niedzielę, 4 lutego o 12.30. Przyjemność asystowania wojewodzie osiągnęła do tej pory cenę 1925 zł. Aukcja trwa tutaj.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy