reklama

Miss zmysłowości odwiedzi Kęty. To jej rodzinne miasto

MAGAZYN, Wiadomości, 19.09.2022 13:00, eł
Miss zmysłowości odwiedzi Kęty. To jej rodzinne miasto

Piękno ma różne oblicza i... rozmiary. Pochodząca z Kęt Justyna Tobiasiewicz dumna jest ze swoich pełnych kształtów i nie próbuje upodobnić się do chudych modelek. Mało tego, w lipcu tego roku zdobyła koronę w konkursie piękności! Będzie reprezentować nasz kraj w międzynarodowych wyborach najpiękniejszej kobiety w rozmiarze plus size.

Justyna Tobiasiewiecz została Miss Voluptuous Poland, a jednocześnie pierwszą Wicemiss Voluptuous UK. Angielskie słowo voluptuous oznacza „zmysłowa” lub „ponętna”, bo rzeczywiście kobietom, których ciała obfitują w krągłości, trudno odmówić seksapilu. Oczywiście pod warunkiem, że są one zadbane i potrafią umiejętnie podkreślić swoje atuty. Justynie na pewno nie brakuje powabu, jest bowiem nie tylko krągła, ale i prześliczna.

Każdy może się o tym na własne oczy przekonać 23 września. Tego dnia w auli Miejsca Aktywności Mieszkańców w Kętach (Rynek 13) o 17.00 odbędzie się spotkanie z Justyną. Miss opowie podczas niego o tym, że warto być pozytywnie nastawionym do swojego wyglądu. Będzie też starała się przybliżyć zgromadzonym, jak fałszywe standardy piękna promują współczesne media społecznościowe. Ona sama nie ma problemu z tym, by pokazywać wszystkie swe krągłości w dopasowanych, podkreślających sylwetkę ubraniach i nie przejmuje się krytycznymi komentarzami pod swoim adresem.

W kwietniu przyszłego roku Justyna będzie reprezentować Polskę w konkursie Miss Voluptuous International. Jego finał zostanie zorganizowany w Denver w stanie Kolorado (USA).

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy