reklama

Daniel z Wadowic świetnie się spisał w The Voice of Poland

Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 18.09.2022 19:18, eł
Trenerzy o niego walczyli!
Daniel z Wadowic świetnie się spisał w The Voice of Poland

Jak zapowiadaliśmy, wczoraj (17 września) w telewizyjnym talent show The Voice of Poland wystąpił młody wadowiczanin Daniel Najbor. Dziewiętnastolatek świetnie się spisał. Zachwycił dwoje trenerów i przeszedł do kolejnego etapu rywalizacji.

Wyemitowane w sobotę odcinki 13. edycji The Voice of Poland należały do etapu tak zwanych „przesłuchań w ciemno”. Prezentują się w nich uczestnicy wyłonieni w czasie nieemitowanych w telewizji pre-castingów. W czasie przesłuchań w ciemno trenerzy siedzą tyłem do wykonawców. Gdy któryś z nich naciśnie przycisk odwracający jego fotel w stronę sceny, oznacza to, że chce przyjąć śpiewającego do swojej drużyny. Jeśli postąpi w ten sposób więcej niż jeden trener, uczestnik może wybrać, z którym z nich będzie współpracował w dalszym etapie programu.

Oczywiście, wiele osób odpada z konkursu w czasie przesłuchań w ciemno. Ale Daniel Najbor z Wadowic okazał się jednym z tych, o którego trenerzy wręcz walczyli. W jego stronę odwróciło się dwoje z nich – Marek Piekarczyk i Lanberry. Jednak ten pierwszy użył blokady, dzięki której „zarezerwował” Daniela dla swojej drużyny. Bowiem od 11. edycji programu każdy trener może podczas przesłuchań w ciemno „zablokować” innego jurora. Śpiew Daniela przypadł do gustu również Tomsonowi i Baronowi, którzy na samym początku jego występu skomentowali: „Fajny głosik”.

Wadowiczanin pokazał swój talent w balladzie Roberta Gawlińskiego „O sobie samym”. Był to doskonały wybór, bowiem - jak się wydaje - tego typu nastrojowy repertuar jest wręcz stworzony dla Daniela Najbora.

Tutaj można posłuchać jego występu:

https://voice.tvp.pl/62793921/daniel-najbor-o-sobie-samym

Foto; Facebook/The Voice of Polnad TVP

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy