reklama

Tauron wyłączy prąd. Gdzie i kiedy?

Gospodarka, Wiadomości, 18.09.2022 21:05, eł

Jak co tydzień, podajemy listę lokalizacji, gdzie dojdzie do przerw w dostawie energii elektrycznej.

Tauron wyłączy prąd. Gdzie i kiedy?

Planujesz wielkie pranie lub koszenie ogródka elektryczną kosiarką? Zobacz, kiedy nie uda Ci się wykonać tych prac. W tym tygodniu przerw w dostawie energii elektrycznej nie będzie dużo, ale jednak się zdarzą.

Tauron Dystrybucja regularnie wykonuje różnego rodzaju prace modernizacyjne, konserwacyjne oraz związane z przyłączeniami nowych odcinków sieci energetycznej. W tym czasie wyłączenia prądu są nieuniknione. Niekiedy są one krótkie, niespełna godzinne, ale w tym tygodniu wszystkie będą znacznie dłuższe. Potrwają od 3,5 do 10 godzin.

W powiecie wadowickim wystąpią one w Wadowicach i Wieprzu, zaś w oświęcimskim tylko w Przeciszowie. W suskim takich lokalizacji będzie najwięcej. Do przerw w dostawie energii elektrycznej dojdzie w Łętowni, Naprawie, Osielcu i Sidzinie. Szczegóły poniżej.

Powiat wadowicki

Powiat suski


Powiat oświęcimski


Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy