reklama

Lody już były, teraz na rynek trafią napoje Ekipy

, MAGAZYN, Wiadomości, 07.09.2021 11:50,
Kilka miesięcy temu dużą popularnością cieszyły się lody Ekipy, teraz na rynek wchodzą napoje Ekipy.
Lody już były, teraz na rynek trafią napoje Ekipy
W połowie tego roku były dni kiedy lody Ekipy sprzedawały się w sklepach w ciągu kilku minut, zaraz po dostawie. Teraz już nie cieszą się takim wzięciem. Dlatego ciągle popularni wśród młodzieży youtuberzy postanowili wejść na rynek z nowym produktem - to napój Ekipa.

Jak czytamy w informacji prasowej, na powstanie nowego napoju ogromny wpływ miała niespotykana popularność lodów Koral-Ekipa, które stały się nie tylko najlepiej sprzedającą się nowością w przeszło 40-letniej historii firmy – wyprzedzając o ponad 300% pozostałe nowości, ale i najlepiej sprzedającymi się lodami na patyku w sezonie 2021.


Nowy napój Ekipa to orzeźwiające oranżady gazowane o smaku cytrynowym i truskawkowym. Oferowane będą w puszkach o pojemności 250 ml w dwóch wersjach kolorystycznych – każda z nich smakowo i graficznie nawiązuje do lodów Koral-Ekipa, które pokochała młodzież w całej Polsce.

- Napoje i marka Koral to do tej pory były dwa różne światy, ale jak pokazał sukces lodów Ekipa, który zaskoczył nawet nas samych, zawsze trzeba być gotowym na nowe wyzwania. Cieszymy się, że smaki, które pokochała młodzież będą teraz dostępne również w formie dwóch wariantów napojów. Poprzeczka jaką postawiły lody Koral-Ekipa jest bardzo wysoko zawieszona, a przed nami bardzo trudna i ważna rola dystrybutora, ale razem z naszymi partnerami zrobimy wszystko, aby i napoje Ekipa stały się kolejnym hitem sprzedaży i cieszyły swoim oryginalnym smakiem naszych konsumentów – mówi Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu firmy Koral.

W połowie września br. powinna rozpocząć się produkcja napojów, natomiast w trzeciej dekadzie września produkty będą się coraz szerzej pojawiać w punktach handlowych. - Będzie to seria limitowana ilościowo - zapowiadają producenci.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

gepard czester, 07.09.2021 12:31

Przekrojona truskawka to chyba taka ukryta cipka, pomysłowe.

Zibi33, 07.09.2021 12:09

Tak sami od siebie czy sponsorowany tekst? Kompleksowe odmóżdżenie od dziecka cd....

ƅarte, 07.09.2021 12:03

A kiedy będą w sprzedaży majty Ekipy ?